Top 10 VidaXL Gartenmöbel – Sady pro bistro na terasu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. vidaXL

#ad

VidaXL Bistro sada 3dílná balkonová sada balkonový nábytek souprava sedací souprava sedací souprava zahradní nábytek zahradní souprava balkon stůl 2 židle litý hliník

#ad
vidaXL #ad - Barva: bronzová; materiál: litý hliník, litina; rozměry stolu: 59 x 59 x 62 cm D x Š x V. Tato bistro sada z hliníkové litiny má elegantní design a skládá se z 1 stolu a 2 židlí.

Detailní květinový vzor propůjčuje každé zahradě, terase nebo zimní zahradě romantický nádech. Dodávka obsahuje 1 stůl a 2 židle. Je to skvělá volba pro jídlo na vaší terase, balkóně nebo na zahradě, lze jej ale také komerčně používat v barech a restauracích. Litinové nohy přispívají k robustnosti sady. Zahradní stůl a židle jsou vyrobeny z odolné hliníkové litiny, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a má velmi dlouhou životnost.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Číslo dílu47858

2. vidaXL

#ad

VidaXL Akáciové dřevo masivní zahradní nábytek 5dílný s podložkami Lounge lavice židle stůl zahradní sada sedací souprava sedací nábytek zahradní lavice servírovací stolek zahradní souprava

#ad
vidaXL #ad - Důležité upozornění: barva a žilkování se liší od kusu od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Silné sedáky a zádové polštáře zajišťují měkký pocit při sezení.

Dodávka probíhá náhodně. Lehce zakřivené opěradlo a loketní opěrky zvyšují komfort sezení lavice a židle. Díky desce stolu z masivního dřeva s lamelovým designem nabízí konferenční stolek místo pro svačiny, koše na ovoce, dekorační předměty a další důležité věci. Tato dřevěná zahradní souprava je perfektní volbou pro vaši zahradu, terasu nebo jiné venkovní prostory.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Hmotnost128.75
Číslo dílu3057981
Modelka3057981

3. vidaXL

#ad

VidaXL Akáciové dřevo masivní zahradní nábytek 5dílná s podložkami zahradní židle Lounge zahradní sada sedací nábytek sedací souprava zahradní souprava židle stůl servírovací stolek

#ad
vidaXL #ad - Díky stolní desce z masivního dřeva s lamelovým designem nabízí konferenční stolek místo na svačinky, koše na ovoce, dekorační předměty a další důležité věci. Dodávka probíhá náhodně. Lehce zahnuté opěradlo a loketní opěrky zvyšují komfort sezení židle. Důležité upozornění: barva a kresba se liší od kusu k kusu, takže je každý kus nábytku jedinečný. Tato dřevěná zahradní lounge sada je perfektní volbou pro vaši zahradu, terasu nebo jiný venkovní prostor! Silné sedací a zádové polštáře zajišťují měkký pocit při sezení.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška83
Délka102
Hmotnost105.82
Šířka59
Číslo dílu3057990
Modelka3057990

4. vidaXL

#ad

VidaXL 4dílná sada zahradního salonku černá a šedá polyratan

#ad
vidaXL #ad - Robustní a stabilní rám: ocelový rám s práškovým nástřikem propůjčuje sadě Lounge robustnost a stabilitu. Nabízí vysokou kvalitu, komfort a estetický vzhled. Li>. Pohodlný pocit při sezení: opěradlo propůjčuje zahradní pohovce maximální komfort při sezení.

K vysokému sezení přispívají také silně polstrované polštáře. Li>výška sedáku od podlahy: 31 cm. Modulární design: sadu venkovního salónu lze flexibilně a snadno přemístit. Díky elegantnímu a modernímu designu je tato trendy sada zahradního salónu perfektní volbou pro relaxaci ve vaší zahradě. Můžete jej také kombinovat s jinými modulárními segmenty z našeho webového obchodu a vytvořit si zcela osobní sadu salónu.

Li>barva: Černá materiál: PE ratan, textil, ocel s práškovým nástřikem. Li>rozměry: 62 x 62 x 68 cm Š x h x v velikost sedáku: 55 x 55 cm Š x H. Materiál odolný proti povětrnostním vlivům: pe ratan, známý také jako polyratan, je odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Jeho povrch má dlouhou dobu atraktivní vzhled.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška12.2
Délka21.65
Hmotnost52.8
Šířka21.65
Číslo dílu362804
Modelka362804

5. vidaXL

#ad

Sedací souprava, 18dílná sada zahradního nábytku vidaXL, hnědá jídelní souprava, Poly, zahradní souprava, ratan

#ad
vidaXL #ad - Barva ratanu: hnědá; rozměry třímístné pohovky: 160 נ62 נ87 cm Š נH נV. Materiál potahu polštářů: 100% polyester; výška sedáku nad podlahou: 36 cm. Materiál:ocelový rám s práškovým nástřikem + PE ratan; hloubka sedu: 52 cm. Tloušťka polstrování: 5 cm; výška loketních opěrek od podlahy: 63 cm. Barva polstrování: krémová bílá; šířka sedáku: 142 cm.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška66
Délka120
Hmotnost147.27
Šířka70
Číslo dílu42644
Modelka42644

6. vidaXL

#ad

VidaXL Zahradní nábytek 11dílná polyratanová zahradní sada zahradní souprava sedací souprava

#ad
vidaXL #ad - Díky vodotěsnému polyetylenovému ratanu odolnému povětrnostním vlivům se jídelní souprava snadno čistí. Sada obsahuje 1 stůl, 2 židle, 2 stoličky a 6 polštářů.

Tato ratanová jídelní souprava s elegantním, moderním designem je dobrou volbou pro jídlo venku nebo jednoduše pro relaxaci na zahradě. Silně polstrované, měkké polstrování sedáku a zad s pěnovou výplní jsou velmi pohodlné. Díky své lehké konstrukci lze všechny díly přesto snadno pohybovat. Skleněná stolní deska se dá snadno čistit vlhkým hadříkem. Ocelové rámy s práškovým nástřikem činí stůl, židle a stolička stabilní a zatížitelné.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška29.13
Délka48.43
Hmotnost89.07
Šířka23.62
Číslo dílu42521
Modelka42521

7. vidaXL

#ad

Polyratan, zahradní stůl, černý, židle, zahradní sada, jídelní stůl, vidaXL Zahradní nábytek 9dílný, sedací souprava, s podložkami

#ad
vidaXL #ad - Skleněná stolní deska se dá jednoduše čistit vlhkým hadříkem. Tato ratanová jídelní souprava s elegantním designem bude dobrou volbou pro vaše jídlo venku nebo jednoduše jen pro relaxaci na zahradě.

Díky vodotěsnému pe ratanu odolnému vůči povětrnostním vlivům se jídelní souprava snadno čistí. Ocelový rám s práškovým nástřikem činí stůl, židle a stoličku stabilní a zatížitelné. Díky své lehké konstrukci lze všechny díly přesto snadno pohybovat. Silně polstrované, měkké polstrování sedáku a zad s pěnovou výplní jsou velmi pohodlné. Tato stylová ratanová jídelní souprava upoutá pozornost na vaší zahradě nebo na terase.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobceComptoirXL #ad
Hmotnost151.24
Číslo dílu42522

8. vidaXL

#ad

VidaXL Bistro sada 3dílná Kov Zahradní nábytek Sedací souprava Zahradní sada Stohovatelné židle

#ad
vidaXL #ad - Stolní rozměry: 60 x 60 x 70 cm D x Š x H. Barva: antracitová šedá. Ka sedáku: 40 cm. Materiál: ocel s prášek a E potažení. Rozměry židle: 55 x 61 x 87 cm Š x H x V.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška27.56
Délka19.69
Hmotnost37.7
Šířka19.69
Číslo dílu42706
Modelka42706

9. vidaXL

#ad

VidaXL Týková masivní bistro sada 3dílná skládací sada na balkon zahradní nábytek balkonový nábytek sedací souprava zahradní souprava zahradní souprava stůl židle

#ad
vidaXL #ad - Teakové dřevo je perfektní volbou, pokud chcete koupit zahradní nábytek s dlouhou životností. Teakové dřevo je známé svou mimořádnou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům, a proto se mnohem lépe hodí pro zahradní nábytek než jakýkoli jiný druh dřeva.

Tato bistro sada z masivního teakového dřeva má elegantní design a skládá se z 1 skládacího stolu a 2 skládacích židlí. Můžete si zachovat přirozenou barvu nebo namalovat nábytek ve své oblíbené barvě. Broušený povrch se snadno udržuje a dodává sadě rafinovaný vzhled. Je to vynikající volba pro jídlo venku a k relaxaci, ale hodí se také do interiéru.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Číslo dílu48997
Modelka48997

10. vidaXL

#ad

VidaXL 295868-CC

#ad
vidaXL #ad - Die montage ist einfach. Im lieferumfang enthalten sind 1 Klapptisch, 2 Klappstühle, 2 Sitzpolster und 2 Rückenpolster. Die polsterbezüge lassen sich leicht abnehmen und waschen. Der tisch und die stühle können zur einfachen Aufbewahrung und zum Transport zusammengeklappt werden. Die abnehmbaren, dick gepolsterten Sitz- und Rückenpolster sorgen für zusätzlichen Komfort. Dieses bistro-set besteht aus massivem Akazienholz und ist eine hervorragende Wahl für das Speisen unter freiem Himmel im Garten oder auf der Terrasse.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška28.74
Délka23.62
Hmotnost26.24
Šířka23.62
Číslo dílu44014
Modelka44014