Top 10 Vga Zu HDMI adapter – Adaptéry DVI-HDMI

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KabelDirekt

#ad

KabelDirekt – Adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 1,5 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI Monitor kabel, připojení HDMI zařízení k DVI monitoru nebo naopak, Full HD/1080p

#ad
KabelDirekt #ad - Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.

Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, vedení z vysoce čisté mědi, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí.

Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, herní konzole ps4/ps5/xbox, monitory, televizory, DVD/Blu-ray přehrávače, TV přijímače, projektory. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.79
Délka59.06
Hmotnost0.26
Šířka0.79
Číslo dílu301
Modelka301

2. KabelDirekt

#ad

Full HD 3D, KabelDirekt, adapter kabel 2m HDMI DVI

#ad
KabelDirekt #ad - Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.

Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vedení z vysoce čisté mědi, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu. Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p.

Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, dvd/blu-ray přehrávače, televizory, TV přijímače, monitory, herní konzole PS4/PS5/Xbox, projektory. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška1.06
Délka6.42
Hmotnost0.33
Šířka6.02
Číslo dílu105
Modelka105

3. KabelDirekt

#ad

KabelDirekt – HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 1 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI Monitor kabel, Full HD/1080p, připojení HDMI zařízení k DVI monitoru nebo naopak

#ad
KabelDirekt #ad - Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vedení z vysoce čisté mědi, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu.

Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, monitory, DVD/Blu-ray přehrávače, tv přijímače, televizory, herní konzole PS4/PS5/Xbox, projektory. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí.

Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.79
Délka39.37
Hmotnost0.22
Šířka0.79
Číslo dílu176
Modelka176

4. KabelDirekt

#ad

Připojení HDMI zařízení k DVI monitoru nebo naopak, KabelDirekt – HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 0,5 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI monitor kabel, Full HD/1080p

#ad
KabelDirekt #ad - Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.

Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, dvd/blu-ray přehrávače, herní konzole PS4/PS5/Xbox, TV přijímače, televizory, monitory, projektory. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí.

Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vedení z vysoce čisté mědi, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.59
Délka5.9
Hmotnost0.13
Šířka5.11
Číslo dílu442
Modelka442

5. Kabeldirect

#ad

KabelDirekt – HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 1,5 m dvousměrný DVI-D/HDMI kabel monitoru, Full HD/1080p, připojení HDMI zařízení k DVI monitoru a naopak, bílý

#ad
Kabeldirect #ad - Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku.

Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, tv přijímače, televizory, herní konzole PS4/PS5/Xbox, DVD/Blu-ray přehrávače, monitory, projektory. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5. Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, vedení z vysoce čisté mědi, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu.

Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.
ZnačkaKabeldirect #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška0.79
Délka6.1
Hmotnost0.31
Šířka5.51
Číslo dílu1792
Modelka1792

6. Rankie

#ad

Rankie Spojovací kabel HDMI na DVI, 1,8 m, černý, 1080P CL3 hodnocený vysokorychlostní obousměrný kabel

#ad
Rankie #ad - Podporuje rozlišení 800 × 600, 1600 × 1200, 1024 × 768, 1280 × 1024, 1920 × 1200 a 1080p pro LCD a LED monitory s vysokým rozlišením. Kombinace pozlacených přípojek a holých měděných vodičů nabízí vynikající výkon a kabel bez statického přenosu videa.

Prémiový dvi na hdmi kabel s vstřikovaným konektorem pro odlehčení tahu pro dlouhou životnost, uchopovací plochy pro snadné zasunutí nebo sundávání a šrouby nasazené prsty jsou vyvinuty pro bezpečné spojení. Obousměrný hdmi dvi kabel spojuje počítače s televizory dvi na hd nebo monitory se vstupem hdmi; nebo HDMI zdroji jako Blu-ray přehrávače, počítače, Roku Streaming-Media-Player, Play Station 3/4, Xbox One / 360 pro monitory se vstupem DVI.

Fólie a stínění pletiva minimalizují vedlejší mluvení, potlačení šumu a chrání proti elektromagnetickým poruchám EMI a vysokofrekvenčním poruchám RFI.
ZnačkaRankie #ad
VýrobceRankie #ad
Výška9.29
Délka0.31
Hmotnost0.26
Šířka10.47
Číslo dílu2724571558538
ModelkaR-1107-

7. KabelDirekt

#ad

Full HD/1080p, KabelDirekt – HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 7,5 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI monitor kabel, připojení HDMI zařízení k DVI monitoru nebo naopak

#ad
KabelDirekt #ad - Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, dvd/blu-ray přehrávače, herní konzole PS4/PS5/Xbox, televizory, monitory, TV přijímače, projektory. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí.

Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5. Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku. Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou.

Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, vedení z vysoce čisté mědi, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška1.57
Délka6.69
Hmotnost1.06
Šířka7.09
Číslo dílu177
Modelka177

8. KabelDirekt

#ad

Připojení HDMI zařízení k DVI monitoru nebo naopak, KabelDirekt – HDMI DVI adaptér kabel s A.I.S. stínění proti rušení – 10 m dvousměrný DVI-D 24+1/HDMI Monitor kabel, Full HD/1080p

#ad
KabelDirekt #ad - Lze použít dvakrát: na rozdíl od jiných kabelů hdmi dvi spojuje tento adaptérový kabel konektor na konektor výstup HDMI s DVI monitorem/projektorem – nebo také naopak DVI výstup s HDMI obrazovkou. Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena úplné podmínky najdete dole na stránce s podrobnostmi o výrobku.

Vhodné pro konektory dual-link-dvi, DVI-D/24+1 nebo DVI-I/25+5. Nejvyšší kvalita obrazu: díky digitální technice jsou signály přenášeny přes tento hdmi dvi kabel bez ztráty – pro perfektní kvalitu při Full HD rozlišení jako 1920 × 1080 1080p. Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce pro absolutní svobodu starostí. Tento kabel monitoru je vhodný pro pc a notebooky, herní konzole PS4/PS5/Xbox, monitory, DVD/Blu-ray přehrávače, televizory, tv přijímače, projektory.

Nejlepší zpracování: bezpečná struktura a. I. S ochrana proti interferenčním signálům, vedení z vysoce čisté mědi, pozlacené konektory proti korozi a přísná, vícestupňová kontrola kvality – vše pro nezkreslenou kvalitu signálu. Pro přenos zvuku je nutný samostatný kabel.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška2.17
Délka6.69
Hmotnost1.57
Šířka6.69
Číslo dílu304
Modelka304

9. BENFEI

#ad

Xbox 360/One, Fire TV, BENFEI HDMI na DVI 1,8 m kabel s 1080P High Speed adaptérem pro Apple, PS3/4, laptop/stolní počítač, Blu-Ray Player

#ad
BENFEI #ad - Upozornění: audio není vydáváno přes dvi-d přípojku, ale musí být připojeno přes samostatný kabel. Univerzální kompatibilita: plně kompatibilní s hdtv formáty, podporuje rozlišení až 1080p. Bylo testováno, aby odolalo nejméně 10 000 cyklům ohybů 90 stupňů.

Díky flexibilnímu designu bude váš život pohodlnější. Rychle a snadno dostupný zákaznický servis vyřeší vaše problémy do 24 hodin. Obousměrný přenos dat: benfei hdmi na dvi dvi-d kabel adaptéru spojuje vaše zařízení vybavená hdmi s hdtv nebo displejem, Blu-Ray Player, Laptop / Desktop, Fire TV, PS3 / 4, jako např. Vynikající a s dlouhou životností: navrženo a vyrobeno z kvalitních materiálů.

Prémiová podpora: naše výrobky mají přátelskou záruční podporu. Apple tv, xbox 360 / one a další zařízení s podporou HDMI. Vynikající signál: trojité stínění pozlacenými konektory, holými měděnými vodiči a dodatečným dvojitým stíněním fólie a braid, chrání před elektromagnetickým rušením a rádiovým rušením. Adaptér hdmi na dvi dvi-d od benfei je zpětně kompatibilní s konektory DVI-D a DVI-I.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka0.39
Číslo dílu606682479044
Modelka000189black
Záruka18 měsíců výrobce

10. SNOWKIDS

#ad

Kabel adaptéru nejnovější standard s 1080P Highspeed Full HD 24+1 obousměrným konvertorem podporuje 3D, DVI D na HDMI, SNOWKIDS HDMI na DVI adaptér kabel 1,8 m

#ad
SNOWKIDS #ad - Buďte si jisti: každý hdmi adaptér na dvi byl přísně testován. Hd 1080p: dvi na hdmi adaptér podporuje rozlišení 800 × 600, 1600 × 1200, 1024 × 768, 1280 × 1024, 1920 × 1200 a 1080 p pro LCD a LED monitory s vysokým rozlišením. Silné rušení: 1, 8 m 24k pozlacené celokovové konektory odolné proti korozi a bezkyslíkaté měděné vedení zajišťují maximální kvalitu signálu, zesílené nylonové pletivo a hliníková fólie zajišťují stabilní přenos signálu mezi zařízeními; ochrana před elektromagnetickým rušením EMI a vysokofrekvenčním rušení RFI.

Pokud máte dotazy k snowkids 1, sdělte nám to prosím do 10 hodin. Perfektní pro všechny hdmi přístroje jako televizory, počítače, displejem, 8m hdmi kabel na DVI spojuje počítačová grafická zařízení s podporou DVI jako notebooky, monitory, PS4 nebo Nintendo Wii připojit k monitoru se vstupem DVI-D. Pevně utažené šrouby pro bezpečné spojení DVI.

Přihlaste se u amazonu a klikněte na "Kontaktovat prodejce" na stránce s podrobnostmi objednávky. Vynikající konstrukce: pozlacené konektory a tvarované odlehčení tahu pro dlouhou životnost odolávají vícenásobnému zasunutí a odpojování. Nabízíme rychlý a snadno přístupný zákaznický servis. Rozsah dodávky: 1 kus 4k nylonového splétaného dvi na hDMI kabel 1, 8 m HD 24+1 HDMI na DVI kabel, 8 metru. Iroké přizpůsobení: 1, stolní počítače s vaším hdtv, ps3, monitorem nebo projektorem nebo připojí hdmi zdrojové zařízení.
ZnačkaSNOWKIDS #ad
VýrobceSnowkids #ad
Výška5.91
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka5.51
Číslo díluHdmi to DVI-1-XZ
ModelkaiPhone