Top 10 Staubsauger Mit Waschen und Trocknen – Vysavače pro mokré a suché sání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tineco

#ad

Tineco Sada příslušenství pro mokré a suché vysávání pro iFloor3 a Floor One S3 2 × HEPA + 2 × kartáčový skútr

#ad
Tineco #ad - Snadno se čistí a vyměňuje. Odnímatelné a omyvatelné pro snadnou údržbu, opláchněte pod tekoucí studenou vodou a před opětovným nasazením nechte 24 hodin úplně uschnout.

Sestava filtru blokuje velké částice a nečistoty z nádrže na špinavou vodu. Vyvinuto speciálně pro mokrý a suchý akumulátorový vysavač Tineco iFloor 3 a FLOOR ONE S3. Měkká hlava válečku se štětinami může současně vysát a umýt, také nasávat velké částice a tekutiny. Tineco doporučuje každé 4 měsíce používat nový váleček kartáčku a filtr pro dosažení nejlepších výsledků čištění.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Číslo dílu2392
Modelka2392

2. Einhell

#ad

Hubice na spáry/kartáč + čalouněná/univerzální hubice, vč. 2m hadice, Einhell Akumulátorový mokrý a suchý vysavač TE-VC 18/10 Li-Solo Power X-Change 10litrová nádrž, bez akumulátoru a nabíječky,

#ad
Einhell #ad - Motor běží tiše a umožňuje příjemnou, klidnou práci. Pohodlné ovládání jednou rukou zajišťuje inteligentně umístěný vypínač zapnutí/vypnutí. Baterie a nabíječka jsou k dostání samostatně. Během chvilky je nádoba vyprázdněna díky rychlouzávěrům.

Vyfukovací přípojka slouží k vyfukování těžko přístupných míst. Záchytná nádoba má objem deset litrů a tím i místo pro trvalou použití. Multifunkční vysavač patří do výkonné řady power x-change. Akumulátorový suchý vysavač te-vc 18/10 li-solo bezdrátově odstraňuje prach, nečistoty a tekutiny – ať už na dlaždicích, kobercích nebo jiných podlahách, vysavač je mnohostranně použitelný.

K rozsahu vybavení patří vytahovací hadice o délce 2 m, hubice na spáry 2 v 1 a hubice na polštář/univerzální hubici 2 v 1 včetně pěnového filtru a vak na zachytávání nečistot. Všechny akumulátory systémové řady lze kombinovat s přístroji. Díky ergonomickému tvaru a držadlu je vysavač příjemný pro uživatele a snadno se přenáší.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost6.61
Šířka12.2
Číslo dílu2347160
Modelka2347160
Záruka2 roky výrobce.

3. Tineco

#ad

Doba provozu, Tineco Floor One S7 Pro mokrý a suchý vysavač bez kabelu, stírací vysavač s LCD displejem iLoop 40 minut, samočisticí pro tvrdé podlahy, elektrolyzovaná voda a odstředivé sušení

#ad
Tineco #ad - Doba provozu až 40 minut: tineco floor one s7 pro používá inteligentní senzor iLoop k přizpůsobení pracovního stavu a má výdrž baterie až 40 minut. Snadné použití: vysavač stěrače má dvoucestný samopohonný systém, který automaticky rozpozná směr jízdy a podporuje jej, což usnadňuje používání.

3, 6palcový lcd displej: lcd obrazovka s užitečným asistentem tineco vás provede procesem čištění, od rychlého uvedení do provozu až po pracovní stav v reálném čase. Oboustranné čištění hran: kartáče mopu jsou na obou stranách lemovány a mezera činí < 1 cm, takže rohy a rohy lze lépe čistit. Systém průtoku vody s vyrovnaným tlakem: mokrý suchý vysavač čistí a recykluje odpadní vodu konstantní rychlostí 450 ot/min a zajišťuje, že je podlaha čistá a nezůstávají žádné zbytky odpadních vod.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.7
Délka10.43
Hmotnost11.02
Šířka10.24
ModelkaFloor One S7 Pro

4. Kärcher

#ad

Pracovní šířka 230 mm, tlak stříkání 1 bar, extra mycí tryska pro čištění čalounění, Kärcher SE 4002 mycí vysavač integrovaná rozprašovací hadice 2 v 1, množství postřiku 1 l / min

#ad
Kärcher #ad - Voda se stříká hluboko do textilních povrchů tlakem a odsává se spolu s uvolněnými nečistotami. Použití: zejména pro alergiky - hloubka vlákna a hygienická čistota na textilních površích, koberce, například: čalounění, matrace, autosedačky.

Technologie trysek kärcher zajišťuje, že po vyčištěných površích lze rychleji procházet o 50 procent. Odsávací zařízení se 4002 s komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou sací hadicí a přídavnou mycí tryskou je zvláště vhodné pro čištění čalounění. Rozsah dodávky: extra mycí tryska pro čištění čalounění, pěnový filtr, tryska pro mokré / suché čištění klipy, štěrbinová tryska, 1 papírový filtrační vak, tryska pro čalounění, upevnění tvrdé podlahy mycí trysky, čistič koberců RM 519 100 ml.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška18.9
Délka17.36
Hmotnost17.64
Šířka15.2
Číslo díluSE 4002
Modelka1.081-140.0
Záruka2 roky výrobce.

5. Bosch Home and Garden

#ad

Im Karton, 20 Liter Behältervolumen, Testnote: Testsieger Magazin: Testjournal, Bosch Home and Garden Bosch Nass- und Trockensauger AdvancedVac 20 1200 Watt

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Rozsah dodávky: advancedvac 20, podlahová hubice s nástavcem pro mokré / suché použití, prodlužovací trubka 2× 0, 5 m, papírové filtrační sáčky, štěrbinová hubice, odnímatelná rukojeť, patronový filtr, 2 m, flexibilní antistatická hadice 2, univerzální adaptér, karton.

Flexibilní použití díky univerzálnímu adaptéru – vhodné pro téměř všechny elektrické nástroje Bosch. Isté práce díky vypouštěcímu ventilu pro snadné vyprázdnění velkého množství vody. Vysavač advancedvac 20 – flexibilní a silný vysavač.

Vysoká sací síla zajišťuje perfektní pohlcení nečistot. Praktický díky možnosti uložení hadice vysavače, elektrického kabelu a příslušenství na samotném přístroji. Antistatická sací hadice zabraňuje statickému nabíjení během vysávání a chrání tak uživatele před elektrickým výbojem při doteku.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška20.87
Délka18.11
Hmotnost16.76
Šířka15.55
Číslo dílu06033D1200
Modelka06033D1200
ZárukaDvouletá záruka.

6. Kärcher

#ad

Vč. zásuvky, sací hadice: 2,2 m, plochý skládací filtr, Kärcher Mokrý/suchý vysavač WD 5 P V-25/5/22, netkaný filtrační sáček, patentovaný filtrační box, 1100 W, plastová nádoba: 25 l, čištění filtru

#ad
Kärcher #ad - Plochý skládací filtr: díky plochému filtru může odstranit suché i mokré nečistoty. Flexibilní použití: mokrý/suchý vysavač lze používat doma, na zahradě, na terase nebo v dílně.

Absorbuje prach a nečistoty beze zbytku a má funkci foukání listů nebo třísek z ploch. Silný výkon: mokrý/suchý vysavač nabízí výkon 1100 w. Pro konstantní sací výkon disponuje inovativní technologií čištění filtru. Hodí se také pro čištění interiéru auta. Ideálně vybaveno: vysavač má 25 l sběrnou nádobu ze stabilního plastu, 2, 2 m dlouhou sací hadici, zásuvku pro elektrické nářadí a možnosti uložení příslušenství.

Rozsah dodávky: mokrý/suchý vysavač kärcher wd 5 p v-25/5/22, plochý skládací filtr a vliesový filtrační sáček, 2 sací trubky, hubice na dno a štěrbiny, sací hadice a adaptér pro připojení elektrického nářadí.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška25.71
Délka16.46
Hmotnost18.52
Šířka15.04
Číslo dílu1.628-306.0
Modelka1.628-306.0
ZárukaZáruka výrobce.

7. Vacmaster

#ad

Funkce foukání, zahradních listů, Vacmaster WM1518R 1500 W 18l mokrý a suchý vysavač do domácnosti, koberce, auta, kuchyně

#ad
Vacmaster #ad - Mokrý a suchý vysavač: wm1518r vacmaster s výkonem 1500 w vysává mokrý/suchý vysavač bez problémů jemné částice a hrubé nečistoty. 1500w 2stupňový motor se dodává s difuzérem vzduchu a hluku pro ještě klidnější provoz.

Silný sací výkon zajišťuje hloubku vláken a hygienickou čistotu na textilních površích, sedadlech v autě. Spolehlivým pomocníkem je také při čištění interiéru auta nebo renovaci. Polstrování, matracích, kobercích, zahradě nebo dílně. Komfortní vybavení: nástěnný vysavač má 18 l sběrnou nádobu z plastu, délku hadice 7 metrů a možnosti uložení příslušenství, kabelu a hadice. Vysavač ovládejte od konce 7m systému sacích hadic pomocí snadno ovladatelného dálkového ovládání.

Silný sací výkon: mokrý suchý vysavač se hodí pro čištění podlahy v domě, např. Zajistěte, aby byl nainstalován správný filtr pro mokré nebo suché vysávání a že uzávěry nádoby jsou správně zajištěny. Díky funkci foukání lze listy nebo štěpky jednoduše odfouknout. Vysavač listí – s integrovaným portem ventilátoru udělejte snadnou práci při odstraňování listí ze zahrady.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška21.65
Délka19.29
Hmotnost22.05
Šířka16.14
Číslo díluVWM1518R-03
ModelkaVWM1518R-03

8. uwant

#ad

čalounění, mytí vody,, silná sací síla, přístroj na čištění čalounění| na pohovku, Uwant B100 Vysavač 450 W, předložku, čistič čalounění na mokré vysávání, do auta | mokrý a suchý vysavač

#ad
uwant #ad - S praktickou funkcí mytí v ruce jej můžete používat bez vysoušení. Kapacita nádržky na čerstvou vodu činí 1800 ml a kapacita odpadní nádrže 1600 ml, kterou lze při jednorázovém naplnění vodou použít vícekrát. Ve svém domě můžete používat všechny látky pohovky, závěsy. Záruční doba 12 měsíců 1× těleso vysavače, 1× úložná taška.

Snadná manipulace se skvrnami pro domácí zvířata psi nebo kočky se dostanou domů zvenku a špinavé stopy lze také snadno vysát vodou. Uchycení šňůry není žádný problém, s jedinečným kolečkem Vientiane se snadno pohybuje a snadno se čistí. Pro správné uložení dlouhých hadic připevněte dodávaný držák. Samočistící, kartáč zůstává po celou dobu čistý jednoduše stiskněte tlačítko, koberce, abyste automaticky vyčistili hlavu kartáče a část domácího mazlíčka. Přístroj na čištění látek uwant b100 je v normálním režimu pouze 70 dB, tichý a dítě může během spánku rychle vyčistit špinavou místnost.

Silný sací výkon a nízká hlučnost maximální sací výkon činí 12000 pa, jako je odstraňování zvířecích chlupů, takže lze vysávat i měkké a kluzké potraviny, želé a vejce. Istič látek může absorbovat vlasy a prach a odstranit zvířecí chlupy z pohovek a koberců. Pokud výrobek během záruční doby při běžném používání selže, bude bezplatně opraven nebo vyměněn. Poškozené zboží se nevztahuje záruka, 1× 1× 1× 1× 1× 1 nádobka na čerstvou vodu, 1 × 1, 1 × lehký hrnek, 1× držák hadice, oprava nebo výměna.
Značkauwant #ad
Výrobceuwant #ad
ModelkaB100

9. Tineco

#ad

Design duální nádrže | samočisticí LED displej, Wi-Fi, Tineco Floor One S3 Smart akumulátorový mokrý a suchý vysavač 3 v 1, bezdrátový vysavač s technologií iLoop, ovládání aplikací | lehký tichý

#ad
Tineco #ad - Solide – tento bezdrátový vysavač na mop je dimenzován pro dlouhé používání a optimální životnost, i při každodenním používání; je to perfektní čisticí nástroj, který všude odstraní všechny odolné nečistoty, pro váš absolutní komfort.

Inovativní – technologie iloop smart sensor mokrého suchého vysavače rozpozná znečištění a automaticky upraví sací výkon a průtok vody pro optimální čištění; dvě nádrže udržují čistou a špinavou vodu odděleně, aby umožnily lepší čištění. Jednoduché – automatická samočisticí funkce funguje samostatně; všechny funkce jsou řízeny stiskem tlačítka, LED displej je intuitivně ovladatelný a připojená hlasová aplikace pomáhá při monitorování funkcí.

Vše v jednom designu – vysoce kvalitní bezdrátová kombinace mokrého a suchého vysavače a mopu na dlaždice, mramorové a tvrdé dřevo; lehká a pohodlná, laminátové, tichá a savá. Dlouhá výdrž baterie – lithium-iontová baterie tineco Floor One S3 je k dispozici za cca 2 hodiny plného nabití, doba provozu činí až 35 minut;.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.31
Délka10.08
Hmotnost11.02
Šířka11.26
Číslo díluFLOOR ONE S3
ModelkaFloor One S3
Záruka2 roky záruka.

10. Tineco

#ad

Tineco Chytrý bezdrátový čistič podlah Floor One S6

#ad
Tineco #ad - Vše v jednom designu – vysoce kvalitní bezdrátová kombinace mokrého a suchého vysavače a mopu na dlaždice, mramorové a tvrdé dřevo; lehká a pohodlná, laminátové, tichá a savá.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Hmotnost9.92
Číslo díluFloor One S6
ModelkaFloor One S6
Záruka2 roky záruka.