Top 10 Solar Fairy Lights – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEDYA

#ad

Studená bílá, světelný závěs na rampouchy, okna, schodiště, vodotěsné vánoční osvětlení, 360 LED, LigHTNUM 14 m, Světelný řetěz Eisregen venkovní, 8 režimů, zábradlí, světelný řetěz s zástrčkou

#ad
LEDYA #ad - Skvělá vánoční dekorace vánoční osvětlení rampouchů od lighhn. 8 režimů a paměťová funkce světelný řetěz zásuvka přes 8 režimů osvětlení kombinace, slo-glo, sekvenční, pomalé rozsvícení, trvalé světlo. Svítící délka činí 14 m a připojovací kabel 10 m, délka jednotlivých pramenů: 3 micro LED 25 cm, 4 micro LED 35 cm, dostatečně dlouhý pro snadné připojení k proudu.

Pomocí tlačítka adaptéru se ovládá různé světelné efekty. Výkon adaptéru činí pouze 3, chlazení pro vaše děti a domácí zvířata. 48 kapek, 7 micro led 65 cm, 6 Micro LED 55 cm. Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru. Jednoduše zasuňte 2pólový síťový zdroj do zásuvky a zapněte LED světelné řetězy. K vánocům, svatbám, večírkům, svátkům, domů atd. Vzdálenost mezi jednotlivými LED šiškami na led 10 cm.

S paměťovou funkcí si led světelný řetěz připomene poslední režim nastavení, lov/blesky, vlny, jiskření/blesky, není nutné pokaždé znovu nastavit. Bezpečný světelný řetěz s ledovým deštěm světelný řetěz je rozhodně certifikován ce a používá 31v nízkonapěťovou zástrčku nižší než bezpečné napětí lidského těla, nízká spotřeba a žádné teplo ani po delším používání, 6 W, rozhodně žádné riziko úrazu elektrickým proudem. Pokud obdržíte vadnou strunu, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka14
Hmotnost1.7
Číslo dílu20037
Modelka20037
Záruka2 jahre.

2. Meidaoduo

#ad

Světelný řetěz 30 m, teplá bílá, Vánoce, party, vodotěsnost IP44, G40, žárovky, svatbu, terasu, světelný řetěz na zahradu, venkovní, venkovní LED světelný řetěz, 53 ks, žárovky, girlanda

#ad
Meidaoduo #ad - Světelný řetěz se žárovkami ip44, mrazivému počasí, vodotěsný bronzový kabel odolný proti rozbití – LED světelné řetězy s vysokou flexibilitou, odolávají vysokým teplotám, jsou vodotěsné a odolné proti rozbití pro zajištění fyzické a elektrické bezpečnosti.

Energeticky úsporný světelný řetěz pro venkovní použití, který vytváří fantastickou atmosféru, s 2letou zárukou. Odpovíme do 8 hodin, pokud nám pošlete zprávu s dotazy. Světelný řetěz venkovní – venkovní světelný řetěz každá led lampa spotřebuje pouze 0, lumen odpovídá 7W wolframové žárovce. To znamená, 6 w, že naše terasová svítidla mohou při stejném jasu ušetřit peníze za elektřinu.

Světelný řetěz žárovky end-to-end spojení série – světelný řetěz zahrada délka zahradního světelného řetězu činí 30 m, podle potřeby můžete připojit až 14 pramenů ne více než 432 W. Led světelný řetěz venkovní – světelný řetěz venkovní proud, led venkovní světelné řetězy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních LED PET žárovek namísto tradičních křehkých wolframových žárovek.
ZnačkaMeidaoduo #ad
VýrobceMeidaoduo #ad
Výška2.76
Délka1181.1
Hmotnost2.91
Šířka1.57
Číslo díluMD10050-TX20B0-G40SR27
ModelkaMD10050-TX20B0-G40SR27
Záruka2 roky po zakoupení.

3. Bowfar

#ad

11 režimů, party, Venkovní světelný řetěz, světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním, zahradu, 100 m, funkce časovače, teplá bílá a pestrá, vánoční osvětlení na balkon, 100 LED, svatbu,

#ad
Bowfar #ad - Asování, stmívatelné a paměťové funkce: vnitřní světelný řetěz má 100% – 75% – 50% – 25% 4stupňový jas a 3 možnosti časovače. Vánoční osvětlení umožňuje spojení až 3 skupin typu end-to-end a maximalizuje tak požadavky na různé dekorace. Vylepšete 11 světelných režimů: kombinace、 barva 1 trvalé světlo 、 barva 2 trvalé světlo、 směs barvy 2 、 pomalé svícení、 barva 1 pomalé rozsvícení、 barva 2 pomalé svícení、 blesk, světelný řetěz na vánoční stromek je vybaven dálkovým ovládáním, můžete snadno a rychle přepínat mezi 11 režimy, které vám umožní uspořádat rozmanitější vánoční dekoraci.

Světelný řetěz je 10 metrů dlouhý a nově zmodernizované led světelné perly se vyznačují nízkou spotřebou proudu, vysokým jasem, stabilním výkonem a dlouhou životností. Svítidla kromě toho disponují paměťovou funkcí, takže se nastavení nemusí opakovat každý den.

Vyhovvyhovvyhovpotřebám. Vodotěsné ip65: led světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a skvěle fungují i za deště. Světelný řetěz pro venkovní a vnitřní použití zelený drát lze snadno schovat na vánoční stromek nebo jiné dekorace, plot, perfektní na Vánoce, domov, terasu, party, zahradu, den svatého Valentýna, svatbu, domovní dveře, verandu, balkon, okna, střechu atd. Připojitelný a bezpečný: led světelný řetěz venkovní proud nezpůsobuje přehřátí po dlouhou dobu.
ZnačkaBowfar #ad
VýrobceBowfar #ad
Hmotnost0.88
ModelkaGP-SW310DC0193-IP44(EU)-1CT

4. Gcstnn

#ad

Světelný řetěz na baterie, do pokoje, Halloween, Vánoce, džbány, venkovní Gcstnn 3 m, vnitřní /, IP65, světelný řetěz s časovačem, lahve, 30 LED, zahrady, Micro Fairy Lights, vodotěsný měděný drát

#ad
Gcstnn #ad - Kreativní kutilství: kvalitní, snadno se ohýbá do různých tvarů, jak chcete, tenký a flexibilní stříbrný drát, můžete jej snadno schovat ve svých designových pracích. Dekorativní led světelné řetězy atraktivní dekorace vašeho pokoje, den svatého valentýna, party, okna, altánu, balkonu atd.

Fantastická světla a opravdu jasná. Aktualizovaná verze světelného řetězu je vybavena vodotěsným boxem na baterie, který je perfektní pro různé outdoorové scény. Uvolněte si ruce a energeticky úsporněji. Vytvořte teplou a krásnou atmosféru a okořeněte své Vánoce. Pokud chcete, aby se led světelný řetěz automaticky zapnul každý den, stiskněte jednoduše tlačítko časovače na přihrádce na baterie. Funkce časovače cyklu 6 hodin / 18 hodin.

Perfektní pro kreativní dekorace a vytvoření romantické atmosféry;. Provoz na baterie: napájení 3 x aa bateriemi nejsou součástí dodávky, lze použít všude, zejména na místech bez připojení k napájení. Zhodnocené světelné řetězy 2023: každý 3 m dlouhý pramen má 30 led světel, která vyzařují teplé a útulné světlo. Světla můžete bez obav nastavit venku, pokud je deštivé nebo zasněžené. A můžete očekávat osvětlení po dobu až 1 měsíce po celou dobu Vánoc.
ZnačkaGcstnn #ad
VýrobceGcstnn #ad

5. YIFMOO

#ad

Se síťovou zástrčkou, YIFMOO Venkovní světelný řetěz s LED lampiony, teplá bílá, balkon, svatbu, odolný proti povětrnostním vlivům, 8 režimů lampionů venkovní na zahradu, světelný řetěz, 10 m, 50 LED lampionů s časovačem a paměťovou funkcí

#ad
YIFMOO #ad - Nízká spotřeba energie, světelný řetěz ip65, můžete se ho bezpečně dotknout i během provozu. Musíte pouze odklopit kryt lampy, vložit držák a nainstalovat žárovku, a můžete si užívat světlo. 50 vílových lampionů: světelný řetěz s 10 m led lampiony, mezi každým lampionem je vzdálenost 20 cm a 5 m dlouhý kabel, celkem 50 nylonových lampionů s průměrem 8 cm, světelné řetězy lze umístit dále od zásuvky, teplota barvy dosahuje 3000 K, světelný řetěz má koncovou spojku pro připojení více světelných řetězů.

Iroké spektrum použití: teplé bílé světlo může vytvořit romantickou a teplou atmosféru, která je vhodná pro festivaly, večírky, kempování, svatby, parky a jiné vnitřní a venkovní prostory. Snadná instalace: pětimetrový kabel vám může ušetřit kabeláž, světelný řetěz lampionů je vybaven skládacím krytem a držákem. Více funkcí a mod: světelný řetěz lampionů má 8 světelných efektů a lze zvolit 8 různých režimů; led lampiony mají paměťovou funkci, nemusíte režim resetovat pokaždé, vypne osmnáct hodin, když jej používáte; automaticky se vypne šest hodin po zapnutí světla, což je energeticky úsporné a pohodlné.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost vstup: 100 v – 240 v | výstup: 31 v 6 w. Materiál lucerny je silný a vodotěsný nylonový materiál, materiál světelného řetězu: plast, barva: tmavě zelená barva kabelu: tmavě zelená nenápadná, konektor je vodotěsný IP44, takže jej lze bezpečně a normálně používat i v deštivých nebo zasněžených dnech.
ZnačkaYIFMOO #ad
VýrobceYIFMOO #ad
Hmotnost1.06
ModelkaGP-SW-310DC0116-IP44(EU)1CT

6. SALCAR

#ad

3*3M, 3 m × 3 m, 6 × 3 m, LED světelný řetěz závěs od Salcar, světelný závěs, vodotěsný LED světelný řetěz, 9 × 3 m

#ad
SALCAR #ad - Ip44 spritzwassergeschützt. Salcar led lichtervorhang parameter: 3m / 6m / 9m horizontal x 3m längs, 300 / 600 / 900 leds; Farbtemperatur: 2800-3000K; Lampenabstand: 30cm; Kabellänge: 3m.

Spritzwassergeschützt: ip44, geeignet für den Innen- und Außenbereich. Und memory-Funktion. 8 modi wie blinkend, Aus usw. Reiner kupferdraht ist recycelbar, ohne Strahlung, verbreitetkeine Umwelt-Verschmutzung und keine Augenschmerzen. Bitte halten Sie Stecker vom Wasser fern. Vielseitige verwendung: der biegsame led-lichtvorhang kann für verschiedene Anlässe wie Weihnachtsbäume, Wände, Fenster, Decken, Türen, Fußböden, Rasen usw. Niederspannung: 31v gs zertifizierteStromversorgung. Verwendet werden. Energiesparend und umweltfreundlich: 2800-3000K warme Farbtemperatur.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.23
Číslo dílu910015
Modelka922215

7. Ollny

#ad

Ollny Světelný řetěz Eisregen, okno, představec,, venkovní se zástrčkou, okap, teplá bílá, 3,6 m, vodotěsné vánoční osvětlení, venkovní, venkovní na balkon, světelný řetěz Eisregen, dům, 108 LED

#ad
Ollny #ad - Uděláme, ale je také perfektní pro každodenní použití, abychom problém vyřešili, večírky a svatby, dokud nebudete spokojeni. Zavěšení pro celoroční osvětlení tento venkovní světelný řetěz lze použít nejen na vánoce, skvělé osvětlení domu, přístřešku na auto nebo garáž.

Jednotlivé lampy jsou vždy chráněny plastovým obalem před povětrnostními vlivy. S ce certifikací je absolutně bezpečný i pro děti a domácí zvířata. Jsou vodotěsné podle ip44 a světelné řetězy můžete po celý rok zavěsit pod svůj okap. Můžete bez problémů připojit až 3 sady, zahrada nebo okapy, okapy, nejen při zdobení oken, může pokrýt i větší plochu, balkon, které vašemu domu propůjčí vánoční atmosféru. Vzdálenost mezi strunami činí 13, 4 nebo 5.

Váš dům, připevnění je jednoduché a rychlé. Vodiče jsou opatřeny průhledným opláštěním. B. Optimální délka108 led světelný řetěz "ice regenregen" s hlavní šňůrou 3, 5 cm, délky strun jsou 30 cm, 6 m, 40 cm, ale přitom není příliš křiklavé, počet lehkých kapkových perel činí 3, 50 cm, krásně svítí, 3m přívodním kabelem a 27 strunami. Světelné řetězy zajišťují stabilní světlo, takže si můžete zcela jednoduše vytvořit správnou náladu a užívat si svůj prostor.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Délka3.6
Hmotnost0.51
ModelkaAIT108W

8. DIWUJI

#ad

Terasu, vodotěsné, dekorace, vánoční dekorace vícebarevné, festival, svatbu, 50 LED květin, solární světelný řetěz, DIWUJI Solární světelné řetězy venkovní zahrady, 7 m, barevné světlo na party

#ad
DIWUJI #ad - Velikostvzdálenost mezi jednotlivými led: 10 cm, kontaktujte nás, vzdálenost od první LED k výkonu: 2 m, celková délka: 7 m. Namontujte prosím panel na místo, které by mohlo dostat dostatek slunce. Kvetoucí hladítko propůjčí vaší zahradě, plotu, stanu, stiskněte tlačítko režimu 8 různých režimů, balkónu, trávníku, dvorku, terase, bráně, svatební oslavě krásnou a okouzlující atmosféru.

Upozornění: doba nabíjení je ovlivněna počasím. Snadná instalace nemusíte se zapojovat do zásuvky nebo baterie, s výkonným solárním panelem se solární světla snadno instalují tam, kde chcete. Může pracovat 8–10 hodin po úplných 6 hodinách nabíjení. Ip65 vodotěsnévšechny solární květinové světelné řetězy a solární články jsou vodotěsné a odolné vůči teplu.

Lehký senzor automatické nabíjení přes den, auto při tmě a automatické zapnutí za svítání. Design pro venkovní použití, solární zahradní osvětlení může pracovat i za deštivého dne. 2 spínače a 8 různých režimů: má tlačítko on/off a tlačítko režimu, verandě, abyste splnili vaše různé potřeby. Dlouhá životnost a bezpečná obsluha, životnost LED je více než 10 000 hodin. Pokud máte dotazy, my vám poskytneme nejlepší servis.
ZnačkaDIWUJI #ad
VýrobceXQ7 #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluANICEMOON

9. Ollny

#ad

8 režimů, vodotěsné, 400 m, Ollny Venkovní světelný řetěz, vánoční osvětlení, jedličku teplá bílá, venkovní na zahradu, balkon, 400 LED světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním

#ad
Ollny #ad - Venkovní režim a jas led světelného řetězu můžete kdykoli zvolit podle prostředí a nálady. Stiskněte tlačítko "timer", které jste si vybrali dříve, automatické osvětlení v noci, aniž byste jej museli každý den ručně zapínat a vypínat. Vodotěsný a bezpečný: ollny led světelný řetěz na vánoční stromek s vodotěsným výkonem ip44, s ce certifikací, který lze bezpečně používat i za deště a vlhkosti.

Asovač a paměť: funkce: světelný řetěz na vánoční stromek ollny se dodává s dálkovým ovládáním. Na vady výrobku poskytujeme 12měsíční záruku. 40 m dlouhý světelný řetěz: ollny světelný řetěz uvnitř se dodává se 40 m dlouhým kabelem a 3 m prodlužovacím kabelem, takže jsou vidět pouze krásná světla, aby váš vánoční stromek vydržel. 400 led svítí jasně a jemně a dostatečně dlouho, teplý světelný řetěz rozjasní tmavé večery a je vynikajícím doplňkem k Vánocům.

Veselé vánoce! S nízkým napětím pouze 31 v jsou energeticky úsporné a venkovní světelný řetěz se ani po delším používání nepřehřívá, variabilně bezpečný pro děti a domácí zvířata. 8 režimů a stmívatelné: ollny světelný řetěz 40 m je k dispozici v 8 režimech osvětlení – trvalé světlo, ve vlně, lovecký blesk, blednutí, slo-glo, sekvenční, jiskřivý blesk a kombinace. Je ideální pro osvětlení zahrady. Tmavě zelené kabely lze snadno schovat uvnitř stromu, celková délka činí 23 m.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Délka400
Hmotnost1.63
Číslo díluBL-AIL-74
ModelkaASM400W
Záruka12 měsíců.

10. Moxled

#ad

Moxled Světelný řetěz na vánoční stromek – 10 m, 8 režimů, světelný řetěz, venkovní proud s časovačem s paměťovou funkcí, 100 LED, zelený kabel, vodotěsný, teplá bílá, vánoční osvětlení pro zahradu,

#ad
Moxled #ad - Rozšiřitelná a snadná instalace – každý světelný řetěz na vánoční stromek uvnitř má bezpečnostní zástrčku pro muže i ženy, jednoduché spojení typu end-to-end umožňuje až 3 prameny maximálně 300 LED, 30 m. Síťový zdroj není vodotěsný, měl by být při použití venku udržován v suchu. Světlo svítí po dobu 6 hodin po stisknutí tlačítka 6 h a pak se na 18 hodin vypne.

Světelný řetěz na vánoční stromek – moxled 10 m 100 led teplá bílá, bezpečný pro vánoční dekorace a jiné svátky. Krásné osvětlení je perfektní pro zahradu, zelený kabel s eu zástrčkou a transformátorem s certifikátem CE, strom, světelný řetěz na vánoční stromek + 5m síťový kabel, balkon, terasy a sváteční dekorace. Ip44 vodotěsné – toto venkovní vánoční osvětlení vydrží každé počasí, včetně deštivých dnů a sněhových dnů. 8 režimů osvětlení – světelný řetěz venkovní proud má 8 režimů osvětlení na výběr: kombinace, pomalé stmívání, běh/blikání, sloty, vlna, sekvence, blikání/blikání a trvalé světlo.

Světla můžete jednoduše zavěsit nebo umístit kamkoli a pod tímto teplým vánočním osvětlením budete mít okouzlující večer. Funkce časovače – světelný řetěz vánoce má nastavení časovače: 6hodinové nastavení časovače. Světelný řetěz venkovní vánoční si pamatuje poslední režim nastavení, nemusíte jej pokaždé znovu nastavovat. S vodotěsnou funkcí ip44 může vánoční osvětlení pracovat venku po celý rok a je tou nejlepší volbou pro vnitřní a venkovní dekorace.
ZnačkaMoxled #ad
VýrobceMoxled #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost0.68
Šířka5
Číslo díluHU-XI-149
ModelkaSPQ-31V-100