Top 10 Siebträgermaschine Ohne Mahlwerk – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Nádržka na vodu 1 l, šířka pouze 15 cm, pro mletou kávu nebo ESE kapsle, červený, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, De'Longhi Dedica Style EC 685.R – pákový espresovač

#ad
De'Longhi #ad - Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli. Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy.

Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm.

Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte. Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška12
Délka5.8
Hmotnost9.26
Šířka13
Číslo dílu8004399331204
Modelka0132106169
Záruka24 měsíců.

2. Sage

#ad

Sage Appliances SES450 the Bambino, kartáčovaná ušlechtilá ocel, páka ke kávovaru na espreso

#ad
Sage #ad - Přesná extrakce espresa: digitální kontrola teploty PID zajišťuje vodu v ideální teplotě a zaručuje tak optimální extrakci espresa. Optimální tlak vody: tlak před nálevem se na začátku postupně zvyšuje a přispívá k tomu, aby se během extrakce rovnoměrně vyextrahovaly všechny vůně a šálek získal vyváženou chuť. Rychlejší doba zahřívání: inovativní topný systém duroplast dosahuje optimální teploty spařování za 3 sekundy.

Výkon: 1600 w; napětí: 220–240 V. Sage bambino plus poskytuje pomocí 4 klíčových prvků kávové speciality třetí vlny pro váš domov a je součástí série Bambino, která poskytuje rychlejší cestu k profesionálním výsledkům doma v kompaktním formátu: Pravé espresso s pravou hodnotou. Kompaktní odstavná plocha: s šířkou 19, 5 cm se kávovar na espressa bambino plus bez problémů vejde na vaši pracovní desku, aniž byste se museli vzdát 4 klíčových prvků pro kávové speciality třetí vlny. Nastavení: ovládací pole; 1 nebo 2 šálky; tlačítko páry; nastavitelná teplota mléka a stupeň textury.

Automatická drobná textura mléčné pěny: s automatickým čidlem páry můžete nastavit teplotu a texturu mléka zcela podle vašeho vkusu; vytváří mikropěnu v baristické kvalitě, která zvyšuje chuť a umožňuje tvorbu Latte Art. Automatické proplachování: kávovar na espresso bambino plus automaticky čistí topný systém po napaření, aby bylo vaše příští espresso znovu extrahováno při správné teplotě. Zení dávkování: dosáhněte rovnoměrného a vyváženého espressa se správným množstvím namleté kávy; 54mm páka ke kávovaru s kapacitou 19 gramů je klíčem k plné chuti a plné kvalitě kávy.
ZnačkaSage #ad
VýrobceBRG Appliances #ad
Výška12.2
Délka7.68
Hmotnost13.23
Šířka12.6
Číslo díluSES450
ModelkaSES450BSS4EEU1
ZárukaZáruka výrobce.

3. Graef

#ad

Stříbrný, 2,5 l, Graef ES850EU kávovar na espresso

#ad
Graef #ad - Vyjímatelná 2, 5litrová nádrž na vodu a praktický program odvápnění. 360° parní a horkovodní kostice. Pasivně vyhřívaná podložka na šálky. Ušlechtilá ocel/hliníkové pouzdro.
ZnačkaGraef #ad
VýrobceGraef #ad
Výška13.62
Délka11.61
Hmotnost2.2
Šířka11.61
Číslo díluES850EU
ModelkaES850EU
Záruka2 roky výrobce.

4. Klarstein

#ad

Malý kávovar z ušlechtilé oceli, 1350 W pro mletou kávu, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, 20 barů, 1,8 l mini kávovar na přípravu kávy se sítkem, 0,5 l nádržka na mléko

#ad
Klarstein #ad - Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách. K odvápnění použijte funkci automatického čištění. Je perfektním příslušenstvím pro přípravu kávy ráno nebo pro hosty. Tak si můžete být jisti, že kávovar z ušlechtilé oceli může dlouho připravovat kávu.

Začněte den s kávou: náš pákový kávovar uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko. Elegance, barevný design s plynulými křivkami, styl a funkce: tyto kávovary na espresso mají atraktivní, které se hodí do každé moderní kuchyně. Nádržku na vodu o objemu 1, 8 litru lze snadno vyjmout a doplnit. Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy.

Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Silná a dobrá chuť: 1350w pákový kávovar na espresso s 20 bary je dostatečně silný, aby plně rozvinul chuť kávy, latte macchiato nebo cappuccina, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě. Snadné ovládání a čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost9.92
Šířka13.58
Číslo díluTK42-ArabicaC

5. Klarstein

#ad

Kávovar z ušlechtilé oceli pro cappuccino, 1,2 l mini espresovač se sítou, latte a macchiato, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, 1350 W malý kávovar

#ad
Klarstein #ad - Snadné čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá. Výsledkem je krásná zlatohnědá pěna v baristické kvalitě. Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy. Nádržku na mléko a vodu a odkapávací misku lze snadno čistit samočisticí funkcí.

Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách. Dobrá chuť: náš 1350w pákový espresovač s 19 bary používá 2 termobloky pro ohřev – jeden pro extrakci espressa, druhý pro výrobu páry. K odvápnění použijte funkci automatického čištění. Jediným dotykem můžete zcela jednoduše připravit 1 espresso, cappuccino nebo kávu s mlékem ve 2 různých velikostech.

Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Nádržku na vodu o objemu 1, 2 litru lze snadno vyjmout a doplnit. Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko. Elegance, styl a funkce: tyto kávovary na espresso upoutají pozornost a hodí se do každé moderní kuchyně.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.2
Délka8.46
Šířka11.42
Číslo díluTK8-EspEvoMilk-Bk

6. Solis

#ad

Solis Espresso kávovar Barista Gran Gusto 1014 – pákový kávovar – programovatelná velikost šálku – tryska na páru/horkou vodu – 58 mm profesionální držák sítka – ušlechtilá ocel

#ad
Solis #ad - Funkce předehřívání – navlhčení kávy pro perfektní extrakci aroma a čisté zachycení použité vody do misky na zachytávání vody, referenční množství až 60 sekund lze ovládat automaticky nebo ručně, žádné vodné nebo hořké espresso díky pumpičce s tlakem 15 bar.

Barista-feeling na doma – kávovar na espresso s programovatelnou velikostí šálku, funkcí páry/horké vody a masivní profesionální držák pro 58mm sítkové vložky, pro použití s čerstvě mletou kávou. Parní tryska – otočná parní tryska a tryska na horkou vodu pro napěnění mléka na cappuccino nebo k přípravě čaje, 7l vodní nádržka, odkládací plocha na předehřívání šálků, průhledná 1, vysoce kvalitní pouzdro z ušlechtilé oceli.

Rozměry: 25 x 32, vložky pro 1 nebo 2 šálky, 5 x 28 cm. Funkce páry a horké vody – funkce páry pro snadnou přípravu mléčné pěny pro přípravu Caffè latte nebo cappuccina. Rozsah dodávky – kávovar na espresso solis barista gran gusto 1014, tamper z ušlechtilé oceli, držák na cedník, jednoduchý a dvojitý výtok.
ZnačkaSolis #ad
VýrobceSOLIS #ad
Výška11.02
Délka9.84
Hmotnost14.11
Šířka12.8
Číslo dílu98003
Modelka980.03
Záruka2 roky.

7. Krups

#ad

Krups XP444G Virtuoso+ pákový kávovar na espresso | 15 barů tlak čerpadla | 3 krémové filtry | parní tryska z ušlechtilé oceli | intuitivní ovládací panel | otočný regulátor | vč. dávkovací

#ad
Krups #ad - Parní tryska z ušlechtilé oceli pro ruční napěnění mléka a regulátor konzistence: Pro "napěnění" nebo "horké mléko". Originální italské espresso: díky speciálnímu krémovému filtru a správnému lisování pomocí dodávaného tamperu se vám podaří perfektně italské espresso obratem ruky.

Vybaveno vynikajícími vlastnostmi: intuitivní ovládací panel s osvětlenými tlačítky, odkládací plocha na šálky s pasivní funkcí předehřívání, manuální otočný regulátor pro nastavení množství páry, prostorově úsporné rozměry. Vždy připraveno k provozu: díky vysoce kvalitnímu systému Thermoblock a ohřívači šálků je Virtuoso vždy připraven podávat chutné espresso. 3 různé filtry crema pro snadnější obsluhu: na 1 a 2 šálky a pro Easy Serving Espresso Pad E. S. E.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška14.65
Délka12.87
Hmotnost8.16
Šířka6.38
Číslo díluXP444G
ModelkaXP444G

8. De'Longhi

#ad

De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB pákový kávovar na espreso s profesionální tryskou na napěnění mléka, vč. Sada Barista, ušlechtilá ocel / černý

#ad
De'Longhi #ad - Aktivní kontrola teploty – konstantní teplota spaření pro perfektní extrakci kávy; vyberte si ze 3 nastavení teploty, vhodné pro různé druhy zrn a jejich stupeň pražení.

Mlýnek s 8 nastaveními – kuželový mlýnek dodává čerstvě mletou kávu pro jednoduché nebo dvojité espresso a byl vyvinut speciálně pro nejrůznější druhy kávových zrn. Systém mylatte – perfektní pro výrobu hedvábně jemné mikropěny a tvorbu uměleckých výtvorů z mléčné pěny. Sada barista – kompletní sada příslušenství barista pomáhá předcházet znečištění při mletí a umožňuje přesné pěchování. 3 předem nastavené přípravy – espresso, americano a horká voda pro další individuální přípravu kávy.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška19.69
Délka3.94
Hmotnost28.66
Šířka18.9
Číslo díluEC9155.MB
ModelkaEC9155.MB
Záruka2 roky výrobce.

9. Lelit

#ad

Procesor s mlýnkem a ThermoPID, LELIT Kávovar Anita PL042TEMD

#ad
Lelit #ad - Před zakoupením produktu příslušenství pečlivě zkontrolujte, 35 mm. Pára a horká voda: kloubová kopí s gumou proti opaření vydává páru a horkou vodu, aby získala skvělou mléčnou pěnu jako v baru. Balení obsahuje: sítko s 2 přihrádkami na kávu slide s klasickou rukojetí lelit57, 2 plechovky lllit57 14-18 g filtr, 1 plechovku lelit57 7-9 g filtr, zda je kompatibilní se spařovací skupinou LELIT57 57, papírové polštářky LLIT57 filtr a tampper.

Vyrobeno v itálii: všechny výrobky lelit jsou kompletně navrženy a vyrobeny v Itálii s využitím profesionálních technologií a komponent. Programovatelné parametry: pid displej zajišťuje, že přístroj udržuje konstantní teplotu konvice, takže můžete z každé směsi extrahovat to nejlepší. Anita se skládá z integrovaného mlýnku na kávu a díky své rychlosti ohřevu nabízí jednoduchost a kompaktnost, kterou může zaručit pouze čerstvě mletá káva.

Jednoduchá kontrola vody: hladinu vody v nádržce na vodu lze kontrolovat díky otvoru na bočním výhledu stroje. Kotlík z mosazi o objemu 250 ml zajišťuje dlouhou životnost v čase. Tato hodnota vám umožní pochopit, zda byly dřívější fáze před podáním správně provedeny. Tento materiál zajišťuje odolnost proti korozi a teplu. Pid displej zajišťuje vyšší stabilitu teplot.
ZnačkaLelit #ad
VýrobceLELIT #ad
Výška14.49
Délka12.4
Hmotnost22.49
Šířka10.04
Číslo díluPL042TEMD
ModelkaPL042TEMD

10. Cecotec

#ad

S manometrem, s rychlým vyhříváním termobloku, Cecotec Kávovar Cafelizzia 790 White na espresso a cappuccino, orientovaný parní hrnec černý, automatický režim pro 1 a 2 kávy, 20 barů

#ad
Cecotec #ad - Dodává horkou vodu s ideální teplotou pro infuze od ramene držáku filtru s dvojitým výtokem a dvěma filtry pro automatickou přípravu jedné nebo dvou káv. Kávovar na espresso s elegantním a kompaktním designem pro milovníky dobré kávy.

Odnímatelná odkapávací miska pro rychlé čištění, energeticky úsporný systém s automatickým vypnutím a kontrolkami Stand-by pro každou funkci. Jeho rychlý topný systém od thermoblock zaručuje, že teplota zůstane ve svém optimálním rozsahu, aby získala tu nejlepší kávu. Výkonné tlakové čerpadlo s technologií Force Aroma dosahuje nejlepší crema a maximálního aroma v každé kávě.

Odnímatelná nádrž na vodu s objemem 1, 2 litru, ohřívač šálků z ušlechtilé oceli. S maximálním výkonem 1350 w můžete připravovat všechny druhy kávy a také uvolnit horkou vodu pro infuze. Obsahuje nastavitelný vaporizér s ochranou, aby bylo mléko strukturováno podle vašeho přání a pro získání nejlepší pěny pro vaši kávu. Pressurepro kontrolní manometr pro kontrolu tlaku v reálném čase.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška14.17
Délka14.57
Hmotnost9.48
Šířka7.87
Číslo dílu01653
Modelka01653