Top 10 Shabby Chic Couchtisch – Příruční stolky do obývacího pokoje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

Průmyslový design, vintage hnědá černá LCT201B01, vzpěry ve tvaru X, stolek do obývacího pokoje, otevřená přihrádka, VASAGLE Konferenční stolek, konferenční stolek, se zásuvkami, do obývacího pokoje

#ad
VASAGLE #ad - Co dostanete: rustikální konferenční stolek, který dodá vašemu obývacímu pokoji více stylu, s nastavitelnými nohami a velkým úložným prostorem pro uložení vašich věcí; srozumitelný návod zajišťuje snadnou montáž. Více možností ukládání: umístěte své knihy a časopisy na obě široké přihrádky nahoře.

Vintage vkus: teplý vintage odstín s černými vzpěrami ve tvaru x propůjčuje tomuto konferenčnímu stolku průmyslový ráz. A co vaše tajemství, o kterých nikdo nesmí vědět? Dvě zásuvky dole jsou přesně to, co potřebujete. Zde můžete jíst s přáteli a pít kávu. Stabilita? velmi dobré: robustní tříska se setkává s kovovými vzpěrami ve tvaru x, čímž vzniká stabilní stůl do obývacího pokoje.

Můžete jej také použít jako televizní stolek pro televizory do velikosti 32 palců. Postavte si tento stůl do svého pokoje a postavte tak svůj domov do popředí. Montáž bez námahy: konstrukce tohoto pohovkového stolku nezlomí hlavu. Právě naopak: se snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit, dodávaným nářadím a označenými jednotlivými díly se montáž hravě podaří.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška17.72
Délka21.65
Hmotnost52.47
Šířka39.37
Číslo díluLCT201B01

2. VASAGLE

#ad

Odnímatelná stolní deska, servírovací stolek, VASAGLE Kulatý konferenční stolek, vintage vkus, vintage hnědá barva LET040B01, 2dílná sada, do obývacího pokoje, stolek do obývacího pokoje

#ad
VASAGLE #ad - Odpolední čaj, dekorace nebo notebook, vše zde najde své místo. Společně nebo odděleně použijte 2 pohovky společně pro harmonickou kombinaci v obývacím pokoji pro vázu; nebo odděleně, jednu vedle pohovky a druhé v ložnici.

Dné starosti, pokud ztratíte šroub, v balení příslušenství jsou náhradní díly. Robustní a stabilní díky kombinaci vysoce kvalitních dřevěných dřevotřískových desek a robustní ocelové konstrukci jsou tyto kávové stolky stabilní, když si šálek na kávu sundáte ze stolu, takže se nekývají, a každý stůl může nosit až 20 kg. Plně vyzdvihnete své silné stránky. Praktická velikost velikost velkého odkládacího stolku je 50 x 40 cm Ø x v a malého stolu je 40 x 36 cm Ø x V, perfektně se hodí pro malé prostory.

Vintage styl tato sada konferenčních stolků v industriálním vintage stylu dodá vašemu prostoru zvláštní nádech. Kulatá deska ve vintage hnědé barvě a geometrický rám z černé oceli rozzáří oči vašich hostů. Jednoduché a rychlé díky jasnému návodu a označeným dílům můžete tuto sadu konferenčního stolku sestavit obratem ruky.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost15.21
Šířka19.69
Číslo díluLET040B01
ModelkaLET040B01

3. VASAGLE

#ad

VASAGLE Kulatý konferenční stolek LCT80BX s odkládací přihrádkou, rustikální hnědá, průmyslový design, jednoduchá montáž, čajový stolek, kov

#ad
VASAGLE #ad - To znamená, robustní, pokud na horní desku postavíte četné party občerstvení a nápoje, i když jej budete používat po mnoho let. Uzavřete svůj prostor: tento stolek do obývacího pokoje je blýskající hvězdou uprostřed pohovky.

Tak máte ještě dost času na pečení koláče a vaření kávy, než přijdou hosté. Doplňte svůj již fantasticky vypadající obývací pokoj a strávte nezapomenutelné večery s rodinou a přáteli. Krátký a stručný: naštěstí lze tento koktejlový stolek díky své jednoduché struktuře a zvládnutelnému počtu jednotlivých dílů sestavit obratem ruky.

Vše se počítá: 2 kulaté, jemně zpracované rustikální hnědé stolní plochy, černý železný rám, velký úložný prostor a jedinečný průmyslový vzhled – to vše pro sebe vytvoří výjimečný konferenční stolek v jedné třídě. Rustikální, že stůl se nezhroutí, rafinovaný: konferenční stolek má stabilní železné nohy, které jsou díky kulatým trubkám navíc zesíleny.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška17.72
Délka31.5
Hmotnost25.13
Šířka31.5
Číslo díluLCT80BX
ModelkaLCT80BX

4. VASAGLE

#ad

100 × 55 × 45 cm, konferenční stolek, venkovský styl, LCT200B01, VASAGLE Stůl do obývacího pokoje, s ocelovou konstrukcí a policemi, vintage styl, X-vzpěry, průmyslový design

#ad
VASAGLE #ad - Dopřejte si tedy tento stolek do obývacího pokoje a zhodnoťte svůj domov. Kromě toho je perfektní volbou pro odkládání nápojů nebo k prezentaci dekoračních předmětů. Přineste do života průmyslový styl: vzpěry ve tvaru x, kombinace barev černé a vintage hnědé – magická kombinace tvaru a barvy propůjčuje konferenčnímu stolku průmyslový vzhled a vytvoří útulnou atmosféru v domě.

Kdo už má rád roztříštěný nábytek? díky nastavitelným nohám může stůl bez problémů stát i na nerovných podlahách. Všestrannost se počítá: tento konferenční stolek nabízí příležitost k jídlu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji, hrát si a zažít šťastné okamžiky. Díky jasnému návodu, označeným dílům a přiloženému montážnímu nástroji můžete tento stůl bez problémů namontovat v několika krocích.

Jednoduchá struktura, velká síla: stabilita tohoto konferenčního stolku pochází z vysoce kvalitních dřevotřískových desek a rámu z oceli. Konstrukce bez námahy: konstrukce našeho konferenčního stolku nezpůsobuje žádné bolesti hlavy. Co dostanete: konferenční stolek v průmyslovém stylu, hodně místa na stolní desce a spodní polici, nastavitelné nohy a jednoduchá montáž.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška17.72
Délka39.37
Hmotnost33.95
Šířka21.65
Číslo díluLCT200B01

5. levandeo

#ad

Staré dřevo, levandeo Konferenční stolek Coco, servírovací stolek, pevně lepené, vintage stůl, 32 × 32 × 50 cm, Shabby Chic, dekorační stolek, bez montáže, černý, odkládací stolek, dřevo

#ad
levandeo #ad - Bez montáže. Pevně nalepený: vybalit a postavit. Velikost: 32x32cm výška: 50cm. Servírovací stolek coco – Made in Germany – německá výroba. Například s vaší soupravou na gauč. Ideální kombinace s jiným nábytkem. Mnoho různých barev.
Značkalevandeo #ad
Výrobcelevandeo #ad
Výška12.6
Délka19.69
Hmotnost20.94
Šířka12.6
Číslo dílu81801-83

6. levandeo

#ad

Levandeo Konferenční stolek se 2 sadami, dekorace, dřevo, staré dřevo, odkládací stolek, 44 × 44 × 36 cm, pevný stolek, stůl, servírovací stolek, vintage Shabby Chic, bez montáže

#ad
levandeo #ad - 2 prostírání – německá výroba – Made in Germany. Přednosti: žádná montáž! Pevně nalepený: vybalit a postavit. Velikost velkého stolu: šířka 44 cm x hloubka 36 cm x výška: 44 cm. Barevná varianta: staré dřevo vintage vhodné k našemu jinému nábytku, stolům, regálům atd. Velikost malého stolu: šířka 38 cm x hloubka 36 cm x výška: 34 cm.
Značkalevandeo #ad
Výrobcelevandeo #ad
Výška44
Délka44
Hmotnost35.27
Šířka36
Číslo dílu81817-83

7. VASAGLE

#ad

Bílo-béžová, moderní noční stolek, úložný prostor pro obývací pokoj, stolek do obývacího pokoje s látkovým košem, malý stolek, konferenční stolek malý, ložnici, VASAGLE Kulatý servírovací stolek

#ad
VASAGLE #ad - Díky lněnému vzhledu propůjčuje tomuto malému stolku jedinečný ráz. Kromě toho nemá žádnou chemickou povrchovou úpravu a zajišťuje bezpečné používání. Vysoce kvalitní koš koš je vyroben z hladké, dvojité polyesterové tkaniny a vypadá krásně.

Nastavitelné nohy zvyšují stabilitu a chrání vaši podlahu před poškrábáním. Robustní a stabilní robustní dřevotřískovou desku lze pevně a bez kývání připevnit na konstrukci. Snadná a rychlá montáž díky jednoduché struktuře a srozumitelnému návodu lze malý konferenční stolek postavit během 5–10 minut. Vhodné pro malé prostory stůl na pohovku 45 x 50 cm Ø x v má koš 39, 6 x 18, 2 cm Ø x v a je vhodný pro malé prostory.

Jako servírovací stolek v obývacím pokoji nebo na noční stolek v ložnici zabírá málo místa a přesto nabízí spoustu úložného prostoru. Moderní a jednoduchý tento jednoduchý kulatý servírovací stolek propůjčí vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici nádech stylu díky kombinaci bílé a béžové barvy a hodí se k různým stylům zařízení. Nohy ve tvaru u z oceli z jednoho kusu zajišťují pevné držení.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka17.72
Hmotnost9.04
Šířka17.72

8. VASAGLE

#ad

60 × 100 × 48–62 cm, otevřený a skrytý úložný prostor, vintage hnědá černá LCT205B01, výškově nastavitelný stolek do obývacího pokoje, X-vzpěry, stolek na kávu, VASAGLE Konferenční stolek

#ad
VASAGLE #ad - Atraktivní vzhled Černé ocelové nohy ztělesňují elegantní průmyslový styl, rustikální hnědá stolní deska přináší teplo a vzpěry X propůjčují stolu jedinečný charakter. Zvedněte horní díl zvedněte desku tohoto konferenčního stolku dopředu.

Vylepšete svůj pokoj tímto pohovkovým stolkem. Tak můžete pohodlně pracovat z domova, surfovat na internetu, vychutnávat si lahodné jídlo nebo si dělat tvoření, zatímco sedíte na gauči. Stabilní držení díky vysoce kvalitním kovovým pantům a zesílené příčné tyči se stolní deska stolu tohoto stolku do obývacího pokoje jemně a bez kývání. Otevřené přihrádky a skrytý úložný prostor 3 otevřené přihrádky umožňují snadný přístup k vašim knihám a jiným drobnostem.

Povrch odpuzuje vodu, takže jej musíte čistit pouze vlhkým hadříkem, když se zašpiní. V přihrádce pod horní deskou můžete uložit předměty, které chcete schovat. Snadná montáž a čištění pomocí označených dílů a jasného návodu můžete tento konferenční stolek snadno postavit.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška24.41
Délka23.62
Hmotnost64.37
Šířka39.37

9. HOCUS PICUS

#ad

Schlafzimmer | 60 x 22 x 57 cm | Weiß, Büro, Sofatisch, Kaffeetisch für Wohnzimmer, HOCUS PICUS | Lazena Holz Beisteltisch | Moderner Couchtisch

#ad
HOCUS PICUS #ad - Umweltfreundlich: genießen Sie ein Produkt, das nicht nur funktional, sondern auch umweltfreundlich ist. Einfache montage & pflege: schneller aufbau, leicht zu reinigen.

Ideal als wohnzimmer Tisch für Couch. Der beistelltisch sofa hat die Maße: 60 x 22 x 57 cm. Hochwertige materialien: robuster Beistelltisch Holz, belastbar bis 20 kg, zuverlässig als Bedside Table. Kratzerfreie lieferung: Sichere Ankunft des Couchtisch Klein dank BC Double Flute Verpackung. 2 jahre produktversicherung: genießen Sie die Sicherheit einer 2-jährigen Versicherung für Ihren Coffee Table. Elegant & standfest: stilvoller, fester Beistelltisch Couch.
ZnačkaHOCUS PICUS #ad
VýrobceDecortie #ad
Výška22.44
Délka23.62
Hmotnost17.64
Šířka8.66
Číslo díluM.SH.14114.2
ModelkaM.SH.14114
Záruka2 year limited warranty.

10. Novilla

#ad

Novilla Couchtisch mit höhenverstellbarer Kaffeetisch höhenverstellbar Wohnzimmertisch mit Ablagefach Sofatisch Beistelltisch Teetisch Eiche Schwarz

#ad
Novilla #ad - Hohe qualitätsmaterial aus 15 mm spanplatte + metallwinkel eisenmaterial, wasserdicht und verschleißfest, kratzfest, leicht zu reinigen, die Struktur ist stabiler; die Tischplatte ist aus umweltfreundlichen Materialien, langlebig.

Großer stauraum er verfügt über drei aufbewahrungsebenen, je nach Ihren Bedürfnissen, für Ihr tägliches Leben und um die Hygiene in Ihrem Haus sauber und ordentlich zu halten. Kratzfeste füße die fußpolster des beistelltisches sind so konzipiert, dass sie Kratzer auf dem Boden verhindern und den gewünschten Winkel einstellen können. Leise versteckte kissen werden unter der Tischplatte geklebt, um Stille zu gewährleisten, wenn die Tischplatte abgesenkt wird und Verschleiß zwischen den Brettschichten zu vermeiden.

Der gasmechanism verwendung eines gas hebers mit zusätzlichen feststehenden Verriegelungslaschen, dass der Tisch plötzlich herunterfällt, um zu verhindern, um die Sicherheit zu gewährleisten. Winkel-eisenrahmen Struktur zur Gewährleistung der Produktstabilität.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška16.54
Délka19.69
Hmotnost50.27
Šířka40.16
Číslo díluN-F22002-102-BK
ModelkaN-F22002-102-BK