Top 10 RC auto 50 km/h – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Carrera

#ad

Carrera RC Mario Kart Pipe Kart pro děti od 6 let I dálkové ovládání auto s plně funkčním ovládáním I vhodné pro začátečníky I až 9 km/h

#ad
Carrera #ad - Dlouhá doba závodu, než se přiložený akumulátor nabije pomocí usb kabelu, krátká doba nabíjení: vychutnejte si až 30 minut závodní zábavy, který je součástí dodávky během pouhých 50 minut.

Snadné ovládání, pro začátečníky od 6 let: díky technologii řízení Full Function je Mario Kart Pipe Kart Kart vhodný i pro začátečníky. Maximální rychlost až 9 km/h: dejte s mario řádný plyn a ukažte až 15 dalším řidičům, kdo to znamená být vítězem. Nintendo licencovanÝ design: mario v houbovém poháru - oblíbený hrdina z Mario Kart 8 a Mario Kart 8 Deluxe nyní v reálném závodě mimo obrazovku. Ultra lehká mapa mario pipe: autentická motokára Carrera RC Mario s extra lehkou pipe motokárou pro horké závody doma.
ZnačkaCarrera #ad
VýrobceCarrera Toys GmbH #ad
Výška9.06
Délka12.99
Hmotnost1.98
Šířka7.48
Číslo dílu370200989
Modelka370200989
Záruka2 roky

2. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868, 1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly

#ad
HAIBOXING #ad - Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, přilnavé gumové pneumatiky, široce otevřený design krytu umožňuje rychlý přístup k dílům nebo výměnu upgradovaných dílů. Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let.

Připravte se. Toto auto na dálkové ovládání bude dárkem pro vaše přátele nebo děti. Na hřiště. Voděodolná ochrana kvality esc plně funkční 2, 4 ghz rádiové ovládání dosahuje dosahu 280 stop a umožňuje mnoha hráčům hrát současně bez rušení signálu. Asi a zavěšení jsou vyrobeny z flexibilních pa materiálů, 4 v 850 mah 25 c softpack-li-po-akumulátory, které jsou vyrobeny z RC nákladní automobily před kolizemi a chrání před nárazy Proporcionální řízení a ovládání škrticích klapek zajišťují stabilní zrychlení a přesný výkon řízení.

Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni. Začněte s haiboxing RC Cars. Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Uživatelsky přívětivý, flexibilní terénní křídlo z pa materiálu a živé sítotiskové PVC tělo s DIY nálepkami oživí vaše offroad RC auto.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

3. Loolinn

#ad

Loolinn | Dálkově ovládané auto – hobby třída, maximální rychlost 30 km/h, měřítko 1:16, velmi dlouhá životnost, nastavitelná rychlost – RC auto pro děti a dospělé nápad na dárek

#ad
Loolinn #ad - Maximální rychlost můžete přizpůsobit schopnostem vašeho dítěte, díky čemuž je jízda pro děti bezpečná a příjemná. Také rychlost auta lze snadno přizpůsobit. Je lehký, kompaktní a lze jej vložit do batohu, aby jezdily ve stísněných prostorech, abyste si mohli užívat závody všude.

Dokáže několikrát bez poškození přežít velké skoky a čelní pády plnou rychlostí! téměř nezničitelné! Velikost měřítka 1:16 -- toto rc auto v měřítku 1:16 se díky své kompaktní velikosti perfektně hodí pro děti, např. Jděte kamkoli -- toto robustní rc auto lze jezdit v terénu. Na zahradě nebo v domě. Je to vynikající dárek pro děti k narozeninám nebo k Vánocům. Se svými silnými pneumatikami a odpružením zachytí drsné věci na zahradě, na písku nebo sněhu, nebo můžete trávit na běžných silnicích.

Nastavitelná rychlost -- maximální rychlost tohoto rc auta je až 30 km/h. Skvělé rc auto pro děti -- toto veselé rc auto je vynikajícím výchozím bodem pro děti pro vstup do světa RC. Super rychlé a hodně zábavy. Konstrukce s dlouhou životností -- toto rc auto má velmi robustní vnější pouzdro s dlouhou životností.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška5.12
Délka10.63
Šířka8.46
Číslo díluLoolinn - Monster Truck - 01
ModelkaLoolinn - Monster Truck 16889
Záruka1. Na přístroje je poskytována bezplatná záruka 1 rok.
2. V případě problémů nám jednoduše zašlete e-mail. Okamžitě vám pomůžeme s vaším problémem.

4. HAIBOXING

#ad

Proporcionální 4WD 36+ km/h, 2,4 GHz 1:18, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, hobby offroad Monster RC truck

#ad
HAIBOXING #ad - Doba jízdy krupobití každé baterie činí cca 20 minut. Vybaveno dvěma dlouholetými 7, 4 ghz rádiový systém: tento rc car má rádiový systém 2, 4 GHz se 2 nastaveními rychlosti pro začátečníky nebo pokročilé. Maximální rychlost je až 36 km/h, otevřené ulici, louži, trávě, koberci, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní.

Několik aut může jezdit současně, abyste si užili více zábavy. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky. Nejlepší dárek na večírek / narozeniny / vánoční dárek pro rozvoj inteligence a schopnosti cvičení dítěte. Přesný 2, aniž by se vzájemně rušilo. Vysílač 2, 4 ghz.

Můžete závodit se svými dětmi, 4 v li-po bateriemi je zábavnější než jiná běžná RC auta. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách. Vhodné pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

5. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Plný plyn / velmi rychlé řízení, pro dodatečnou stabilitu, driftování a otáčení. Pneumatiky big-gear s vysokým třením podporují vysokorychlostní závodní auto na dálku na nerovném terénu. Díky vysoké rychlosti a vynikající kontrole můžete s tímto RC Buggy Monster Truck zažít skutečné offroadové a závodní hry.

Plná kuličková ložiska zajišťují bezproblémový hnací ústrojí. Pohon všech kol a nárazuvzdorný monster truck na dálkové ovládání dálkově ovládané terénní vozidlo je vybaveno systémem odpružení 4wd tlumičem nárazů a elastickými gumovými kolečky, díky nimž je RC kočárek odolný proti sklouznutí a nárazu. Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí. Vy a vaši přátelé můžete nechat kočárek bez problémů jezdit a unášet.

Ujistěte se, že auto včas vysušíte a vyčistíte, abyste maximalizovali dlouhodobý výkon. 60 – 80 metrů. Což vede k vynikající ochraně před kolizemi a silnému zvýšení minimální bezpečné výšky pádu, stabilní struktuře a přesných komponent a nabízí ochranu vnitřních elektronických součástek. Fantastický dárek pro děti a dospělé vybaveno dobíjecími lithiovými polymerovými bateriemi 7, narozeniny, vánoce. S ochranou proti přehřátí. Pokud máte problémy s kvalitou, 5 hodiny.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

6. HAIBOXING

#ad

Hračka pro děti a dospělé, vodotěsné, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, terénní vozidlo

#ad
HAIBOXING #ad - Dálkově ovládaný vůz vhodný pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, dopředu / vlevo / dozadu / vpravo. Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, den dětí a vánoce.

60–80 metrů kontrolní vzdálenost. A chrání elektronické komponenty v karosérii. Pokud máte problémy s kvalitou, narozeniny, kontaktujte nás prosím a my Vám co nejrychleji nabídneme řešení. S odpruženým systémem tlumičů 4wd, čímž je karoserie terénního vozidla pružnější. Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, jako je tráva, regulací gravitace a rychlosti. Speciální procesy jako otáčení, 4 ghz.

Pokud zrychlíte na širokém poli, odpružení se čtyřmi koly tlumící nárazy umožňuje bezproblémovou jízdu na nerovném povrchu, písek atd. Vysoce kvalitní dálkové ovládání auta hobby terénní vozidlo v 1:16 s celokovově utěsněným kuličkovým ložiskem zajišťuje bezproblémový hnací ústrojí. Zabraňuje přehřátí, aby byla zajištěna bezpečnost. Dálkově ovládaný kočárek pro jízdu a drifování. Nemusíte si dělat starosti s mokrým prostředím a místo toho si užijete zážitek z jízdy.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

7. YONCHER

#ad

1:16, bezkartáčový motor 68 km/h, 2,4G proporcionální hobby Monster Truck Buggy, 4WD Offroad RC auto pro dospělé, se 2 bateriemi pro venkovní použití, YONCHER YC380 PRO auto na dálkové ovládání

#ad
YONCHER #ad - Dlouhá životnost a stabilita díky celokovové převodovce je tělo silnější a odolnější vůči kolizím. Nezávislý přijímač a 45a esc činí toto auto více potenciálu a upgradeabilním. A tlumiče naplněné olejem zajišťují stabilní jízdu a jemné přistání po skocích.

Rádiový systém s dlouhým ovládáním 390 ft/120 m dálkové ovládání 2, které lze nastavit, který má dosah 120 m. Rc auto 1:16 yoncher yc380 pro hobby grade dálkově ovládané auto, s 2845 4200 kv, bezkartáčový motor, 4 póly, přináší silný výkon. Rychle a perfektně kompatibilní s baterií 2s 7, 4 v 1050 mah 25c zvládne velké skoky, ostré zatáčky a backflipy. Má různé rychlosti, 4g je vybaveno programem dálkového ovládání, a je vhodný pro začátečníky i dospělé. Servis po zakoupení pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou s dálkově ovládaným autem, kontaktujte nás prosím nejdříve.

Motor s kovovým chladičem a chladicími ventilátory, zaručeně jej lze používat po dlouhou dobu. Nezávislá inteligentní 2s/3s 45a esc podporuje 3s 11, 1 v baterii není součástí dodávky, rychlost může dosáhnout 68 km/h. Nabízíme vynikající zákaznický servis pro objednávky, který jste obdrželi, které byly zadány do 90 dnů, a nabídneme vám uspokojivé řešení i do 24 hodin.
ZnačkaYONCHER #ad
VýrobceYONCHER #ad
Číslo díluYONCHER

8. Yabtf

#ad

Yabtf Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz RC auto, G03063R, 40 m dálkové ovládání Offroad autíčko na hraní, dobíjecí 2WD RC auto pro děti od 6 let, 1:18 20km/h RC Buggy

#ad
Yabtf #ad - Dobré dárky a profesionální servis: toto výkonné offroadové rc auto může vašemu dítěti nabídnout vzrušující radost z jízdy a je perfektní pro děti od 6 let jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo svátkům. Jsou vhodné. Robustní a vhodný pro každý terén: vyrobeno z kvalitního abs, země, vhodné pro různé terény jako pláže, mokřady, má terénní rc auto vysokou odolnost proti nárazu a může rychle přizpůsobit svůj stav, i když narazí na stěny nebo jiná autíčka na hraní; toto RC auto je vybaveno pneumatikami mimořádně odolnými proti opotřebení, s robustní vnější skořepinou a předními a zadními nárazníky, louky a horské silnice Ugeshi.

1:18 simulace jedinečného vzhledu: dálkově ovládané auto má stejný cool vzhled jako terénní vozidlo, dobrou přilnavostí, se čtyřmi silnými kompozitními profilovými pneumatikami, pohonem zadních kol, předním odpružením a zadním tlumičem pružin, což usnadňuje jízdu na nerovných silnicích; kromě toho umožňuje nízké těžiště a design zadního křídla auta rychlou jízdu a driftování.

Ruční dálkové ovládání: 2, 4 ghz bezdrátová technologie dálkového ovládání, aby v soutěžích mezi přáteli prokázalo své provozní schopnosti. Druhá baterie vám ušetří čekání na nabíjení. Současně jsme toto rc auto vybavili dvěma 3, při nabíjení 1, 5 hodiny. V případě problémů s produktem mi napište a já vám bez obav zašleme nové nebo plné vrácení peněz. Obsluha je super jednoduchá a nabízí vám perfektní zážitek z jízdy tip: pro dálkové ovládání jsou zapotřebí 2 baterie AA, vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 40 metrů a vaše dítě má více místa na to, nejsou součástí dodávky.
ZnačkaYabtf #ad
VýrobceYabtf #ad
Výška8
Délka3
Šířka6.97
Číslo díluG03063R
ModelkaG03063R
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Reely

#ad

Reely Cimera černý Brushless 1:10 RC model auta elektrický Monster Truck pohon všech kol 4WD 100% RTR 2,4 GHz vč. akumulátoru

#ad
Reely #ad - Vodotěsný elektronický regulátor jízdy & 9kg servo. Baterie liPo a nabíječky. Pneumatiky se super gripem. Vč. Výkonný bezkartáčový motor.
ZnačkaReely #ad
VýrobceReely #ad
Výška0.7
Délka17.32
Hmotnost4.56
Šířka11.42
Číslo díluRE-6914403
ModelkaRE-6914403

10. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 1/18 4WD Monster Truck 36 km/h rychlá rychlost vodotěsné 2,4 GHz RC offroad elektrické vozidlo RTR s baterií 7,4 V pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Může jezdit přes kaluže vody a blátivá místa. Vysoce kvalitní zpracování vše je v designu hobby třídy s klasickými kuličkovými ložisky, masivní převodovkou, samostatným zavěšením. Rychlý 1:18 monster truck poháněno závodním motorem rc380 a výkonnou lithium-iontovou baterií 7, 4 v s kapacitou dosahuje rampage truck rychlosti až 36 km/h.

Tento 4x4-vysokorychlostní rc truck je živý s uživatelsky přívětivými karsériovými klipy a samolepkami na karoserii DIY a je na výběr. Je to spíše kreativní hobby truck, ale také rozvíjí děti s manipulativními schopnostmi. Staráme se o zákazníky rampage truck je perfektní pro jízdu na písku, trávě, který děti vyrůstají nejen se zájmy, silnicích a v terénu. Nikdy nechodíte do slané mořské vody. Proporcionální řízení a plynová páka zajišťují rychlou reakci. Nová verze 1/18th truck1/18th scale 4wd dálkově ovládané auto big wheel rc monster truck, má samostatné zavěšení kol a zesílený design podvozku nákladního vozidla, vydaná v roce 2021 nová designová verze s led světlometem, který praktikuje vysokou rychlost.

Hodně zábavy při jízdě. Elektronické systémové funkce ochrana proti přehřátí, ochrana proti blokování a vypnutí při nízkém napětí baterie. Vodotěsné 2, 4 ghz elektronické součástkyelektronická regulace rychlosti ipx4 s ochranou proti stříkající vodě umožňuje tomuto all-terrain-RC auto realistický off-road výkon.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška4.17
Délka9.72
Hmotnost2.43
Šířka7.88
Číslo dílu18859E
Modelka18859E