Top 10 Pulsuhr Mit Brustgurt – Monitory srdečního rytmu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Záznam + ukládání dat o tepové frekvenci, ukládá a vysílá data, vysílač ANT+/Bluetooth, délka pásu od 60,6 do 142 cm, černá, Garmin HRM Pro – prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence

#ad
Garmin #ad - Kompatibilní s mnoha zařízeními garmin série garmin edge, série Vivoactive a Venu, série Forerunner, fenix 3 a vyšší, série Quatix a mnohé další. Frekvence kroku, vertikální poměr na.

Délku popruhu lze individuálně přizpůsobit od 60, 6 cm do 142 cm. Pohodlný a přizpůsobitelný: měkký a vysoce kvalitní hrudní pás hrm pro na měření tepové frekvence vás přesvědčí nejvyšším pohodlím při nošení a přesným měřením dat. Přesné údaje o tepové frekvenci: hrm pro spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší tepové frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, jako jsou mj. Ant+ a bluetooth: díky ant+ a bluetooth můžete vaše údaje o výkonu odeslat přímo na vaše chytré hodinky, chytrý telefon, tréninkové přístroje nebo online platformy.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.47
Délka5.59
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo dílu010-12955-00
Modelka010-12955-00
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

2. Garmin

#ad

Garmin HRM-Pro Plus – prémiový hrudní pás pro záznam hodnot srdeční frekvence a výkonnosti jako je kroková frekvence a doba kontaktu se zemí, černá, běžecký pás, technologie ANT+ a Bluetooth

#ad
Garmin #ad - Frekvence kroku, kilometrový výkon atd. Ukládá také bez chytrých hodinek: hrm-pro plus ukládá vaši aktivitu a následně ji přenese přímo na vaše chytré hodinky. Přesné hodnoty výkonu: hrm-pro plus spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší srdeční frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, dobu kontaktu se zemí, vertikální poměr, jako např.

Automaticky rozpozná vaše aktivity: prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence rozpozná vaši aktivitu, ukládá vaše data a díky Physio TrueUp synchronizuje vaše údaje o aktivitě s vaším účtem Garmin Connect. Baterie můžete bez problémů vyměnit a okamžitě začít svůj trénink. Tak můžete během týmového tréninku bez problémů nechat své hodinky v tašce a přesto měřit svůj výkon. Daje při plavání: i pod vodou se zaznamenávají údaje o vaší srdeční frekvenci a přenášejí se na koncový přístroj.

Vysoký komfort při nošení: pohodlný prémiový hrudní popruh se hodí až k obvodu hrudníku 106 cm. Výdrž baterie 1 rok: knoflíková baterie v hrm-pro plus vydrží až 1 rok. Ant+ a bluetooth le: díky ant+ a bluetooth low energy lze data přenášet přímo na chytré hodinky, tréninkové přístroje nebo online platformy, chytré hodinky, jako je Zwift. Také pro vnitřní běh: pulzní pás zaznamenává rovněž údaje o prostoru a vzdálenosti při běhu uvnitř na dráze i na běžeckém pásu. 142 cm s volitelným prodloužením.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška23.62
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.47
Číslo dílu010-13118-00
Modelka010-13118-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Wahoo Fitness

#ad

Wahoo Fitness TICKR Fit Heart Rate monitor, černý, jedna velikost

#ad
Wahoo Fitness #ad - Zaznamenávejte tréninkové údaje pomocí aplikace Wahoo Fitness a nahrajte je automaticky na svou oblíbenou platformu jako Strava. Podporuje více než 50 aplikací pro chytré telefony vč.

The sufferest, ua record, cyclemeter, mapmyrun, peloton, Rouvy, Runkeeper, Endomondo, Komoot, Runtastic, Zwift, Wahoo Fitness, Nike Run Club+. Podporuje bluetooth a ant+, tickr se spojuje s chytrými telefony, gps hodinkami a počítači na kola od Wahoo, garmin, tablety, Apple a dalších. Individuální trénink srdeční frekvence – trénujte efektivně – zaznamenávejte v reálném čase srdeční frekvenci, tréninkové zóny a spotřebu kalorií na svém mobilu nebo tabletu pomocí kompatibilních tréninkových aplikací.

Výběr šampionů – oficiální měřič srdeční frekvence od team ineos, bora-Hansgrohe, mistr světa Ironman Jan Frodeno, Katusha Alpecin, Heather Jackson a American Pro Mountain Biker Sonya Looney.
ZnačkaWahoo Fitness #ad
VýrobceWAHOK|#Wahoo Fitness #ad
Výška7.09
Délka6.69
Hmotnost0.1
Šířka4.8
Číslo díluWFBTHR03
ModelkaWFBTHR03
Záruka2 roky výrobce

4. Aenllosi

#ad

Aenllosi Tvrdé pouzdro pouzdro pro Polar H10 Wearlink sada senzorů srdeční frekvence/snímač srdeční frekvence hrudní popruh od

#ad
Aenllosi #ad - 5cm, hmotnost: 80g, barva: černá. Vlastnosti: kryt je z nejvyšší kvality, crush resistent, s dlouhou životností EVA, Anti-Schock, vodotěsný materiál nabízí dostatečnou ochranu před nárazy, poškrábáním a stříkáním.5*3. S vnitřní síťovou kapsou můžete své pohodlí uložit jiné příslušenství. Externí velikost: 15*4. Pouze pro prodej přístroj a příslušenství nejsou součástí dodávky. Tvrdé pouzdro pouzdro pro polar h10 wearlink sada senzorů srdeční frekvence/snímač srdeční frekvence hrudní popruh od Aenllosi.
ZnačkaAenllosi #ad
VýrobceAenllosi #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka3.15
Číslo díluunknown

5. Polar

#ad

EKG, vodotěsný snímač srdeční frekvence s hrudním pásem, Bluetooth, Polar H10 snímač srdeční frekvence, ANT+

#ad
Polar #ad - Aktualizace softwaru polar h10 dostává aktualizace prostřednictvím aplikace Polar Beat; přenáší srdeční frekvenci na sportovní hodinky např. Polar pro hrudní popruh – díky snadno použitelné přezce, vylepšeným elektrodám a novým silikonovým bodům je popruh pohodlný a při pohybu neklouže.

Konektivita – bluetooth, ant+ a 5 khz nabízí vynikající výběr možností připojení např. S pelotonem; bluetooth a ANT+ lze simultánně používat. Dostupné velikosti - m-xxl obvod hrudníku 65-93 cm, XS-S obvod hrudníku 51-66 cm. Všestrannost – vodotěsný senzor srdeční frekvence polar h10 je mnohostranně použitelný, běhu, např.

Nejvyšší přesnost – polar h10 je známý svou přesností a nejpřesnějším senzorem srdeční frekvence v historii Polar. Polar, garmin, apple, Suunto a fitness aplikace, např. Při jízdě na kole, v interiéru; má interní paměť pro tréninkovou jednotku.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška0.4
Délka1.3
Hmotnost0.09
Šířka2.6
Číslo dílu92075957
Modelka92075957
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Garmin

#ad

černá/červená, jednotná velikost, Garmin adaptér

#ad
Garmin #ad - Poskytuje 6 jednotek účinnost údaje. Pro optimální chod styl. Malý, úzký senzor. Pro zvýšení výkonu. Nahtloser a pohodlný popruh.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.18
Délka55.91
Hmotnost0.2
Šířka0.47
Číslo dílu010-10997-12
Modelka010-10997-12
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

7. TAOPE

#ad

Pásek na opasek, CooSpo Original HRM Belt Black, nastavitelný hrudní popruh, Elastický sportovní měřič srdeční frekvence

#ad
TAOPE #ad - Pokud máte při používání našich produktů problémy, obraťte se na nás prosím prostřednictvím e-mailu Amazon a my vám odpovíme uspokojivou odpověď. Hromadění soli v potu během aplikace ovlivňuje účinek aplikace.

Kompatibilní s většinou snímačů srdeční frekvence ANT+, 3K pro výrobky Wahoo, 5, Bluetooth 4.0, garmin. UpozornĚnÍ: pouze hrudní pás, snímač srdeční frekvence není součástí dodávky. Snadno ovladatelný, že se u tohoto výrobku jedná o náhradní hrudní popruh. Díky měkkým látkám a adaptivním elektrodám je extrémně citlivý na elektrické signály vašeho srdce.

Vezměte prosím na vědomí, aby se prodloužila jeho životnost. Vzdálenost mezi středy obou přezek činí 4, 5 cm. Délka výrobku 65 až 98 cm. Díky hrudnímu popruhu z kvalitního materiálu jej lze pevně upevnit na kůži. Pravidelně čistěte hrudní popruh, pohodlný a nastavitelný gumový pásek s dlouhou životností.
ZnačkaTAOPE #ad
VýrobceTAOPE #ad
Výška0.01
Délka38.58
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluBO080218CLO10229
ModelkaOthers

8. XOSS

#ad

Peloton App, XOSS Měřič srdeční frekvence X2, Bluetooth ANT+, kompatibilní s aplikací Strava, Elite HRV,, vodotěsný, senzor srdeční frekvence s hrudním pásem, pás na měření tepu, EKG přesně IP67

#ad
XOSS #ad - Bluetooth 4. 0 a ant+ – s technologií bluetooth 4. 0 a ant+ lze tento hrudní pás na měření tepové frekvence spojit s tréninkovými aplikacemi na chytrých telefonech a tabletech, GPS hodinkami značky Polar, Apple, Garmin, Suunto, Samsung a dalšími. Stejně jako s cyklopočítači XOSS a fitness přístroji. Senzor srdeční frekvence, který spolehlivě měří srdeční frekvenci a umožňuje přesný výpočet spotřeby kalorií při stabilním spojení.
ZnačkaXOSS #ad
VýrobceXOSS #ad
Výška0.79
Délka3.15
Hmotnost0.02
Šířka1.18

9. CooSpo

#ad

COOSPO H9Z měřič tepu, IP67 vodotěsný HRM fitness tracker, hrudní pás, nabíjecí Bluetooth 5.0/ ANT+ měřič srdeční frekvence hrudní pás, kompatibilní s Polar Wahoo Strava Garmin Zwift

#ad
CooSpo #ad - S průměrnou přesností srdeční frekvence ± 1 bpm je h9z hrm nejlepším způsobem, jak sledovat vaši srdeční frekvenci a údaje o spotřebě kalorií v reálném čase. Není třeba měnit baterie: vestavěná dobíjecí li-ion baterie, nabízí výdrž baterie až 50 hodin na jedno nabití.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně hrudního pásu na monitor srdeční frekvence H9Z, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin. Zóna srdeční frekvence a hrv: h9z hrm má 5barevný led displej pro zónu srdeční frekvence, který mění barvu v závislosti na zóně srdeční frekvence a pomůže vám pohybovat se ve správné zóně pro vaše tréninkové cíle a dosáhnout nejlepších výsledků. Pro prodloužení životnosti baterie použijte síťový zdroj DC 5 V nebo USB port počítače. Nabízí vám dobrý fitness zážitek.

Více pohodlí: o 14 % lehčí a o 13 % méně tenký než předchozí verze a hrudní pás na měření tepové frekvence h9z je vyroben z látky, pohodlnější nošení a neklouže při tréninku, plně nastavitelný hrudní popruh lze nastavit od 25 do 36 palců. JednoroČnÍ omezenÁ zÁruka: coospo nabízí 12měsíční záruku záruky kvality. Podporuje také funkci variability srdeční frekvence HRV. Bluetooth 5. 0 & ant+ duální režim: s konektivitou ant+ a technologií bluetooth bluetooth 5.
ZnačkaCooSpo #ad
VýrobceCooSpo #ad
Výška4.17
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka0.87

10. Polar

#ad

Polar Vantage M všestranné víceportové hodinky s GPS pulzní hodinky, černé, M / L

#ad
Polar #ad - Plavání, optické měření pulsu ve 130+ sportech, jízda na kole. Odolné a vodotěsné sportovní hodinky Polar Vantage M jsou vyráběny pro nové záznamy. Více než sportovní hodinky: kompletní řešení sportovních aktivit a tréninku díky Polar Flow and Flow pro Coach.

B. Sportovní hodinky s osobním stylem: světle zbarvená Polar Vantage M se osobně dotýká různými barevnými náramky. Training load pro: obsahuje stav kardiovaskulárního zatížení a vnímané zatížení a ukazuje, jak silně který trénink zatěžuje tělo. Technologie polar precision prime senson: přesné, např. Tréninková data jsou automaticky synchronizována se Strava, TrainingPeaks atd. Extrémně dlouhá životnost baterie: až 30 hodin tréninkového času s aktivovanou GPS. Vyhnout se přetrénování a zranění.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška4.92
Délka3.35
Hmotnost0.22
Šířka3.74
Číslo dílu90069736
Modelka90069736
Záruka2 Jahre Herstellergarantie