Top 10 Kettenschloss Mit Zahlencode – Řetězové zámky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

černý, ABUS Zasouvací řetěz na zámek rámu – adaptér řetěz 6KS – zámek na kolo s délkou 130 cm – 6 mm silný řetězový zámek – příslušenství pro zámky rámu

#ad
ABUS #ad - Stabilní: 6 mm silný čtyřhranný řetěz z tvrzené oceli – pro ochranu před zloději jízdních kol. Manipulace: jednoduše zasuňte uzavírací šroub do krytu zámku zámku rámu – zcela bez dodatečného klíče.

Ochrana proti poškrábání: plastový obal chrání před poškrábáním a poškozením laku. Podrobnosti: připojovací řetěz pro zámky rámu, 3 metru, řetězový adaptér 6KS/130 = délka 130 cm 1, hmotnost 1140 g, tloušťka 6 mm. Funkce: Řetěz funguje jako dodatečná pojistka pro jízdní kola – vhodný pro všechny zámky rámu ABUS s přídavným krytem zámku a pro poplašný box 2. 0 .
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška8.66
Délka3.54
Hmotnost0.22
Šířka3.54
Číslo dílu4960sw
Modelka1777
ZárukaNe.

2. ABUS

#ad

110 cm, ABUS Zámek na kolo / řetězový zámek Steel o Chain 880", černá

#ad
ABUS #ad - Tvrzený materiál, 7 mm silný řetěz s odolnou textilní hadicí – standardní vložka ABUS s ochranou proti navrtání – automatické zamykání.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška3.35
Délka15.16
Hmotnost3.35
Šířka4.33
Číslo dílu880/110
Modelka43307

3. ABUS

#ad

ABUS Pancéřový kabelový zámek Ivera Steel-O-Flex 7200 – kabelový zámek z ocelového kabelu s pancéřem z ocelových pouzder 85 cm a řetězový zámek 1500 Web – 4 mm silný kulatý řetěz ABUS bezpečnostní

#ad
ABUS #ad - Výrobek 2: snadné odpojení a zamykání: ideální pro všechny, kteří potřebují své kolo v každodenním životě krátce připojit na různých místech – ideální také jako pojistka pro brašny na kolo nebo helmy. Výrobek 1: ochrana proti poškrábání: 22 mm silný kabelový zámek obklopuje vysoce flexibilní opláštění z umělého vlákna – pro ochranu před poškozením laku.

Výrobek 1: steel-o-flex: kabel z oceli steel s vysokou flexibilitou – dvojitá bezpečnost díky dodatečnému pancéřovému pouzdru z tvrzené oceli. Výrobek 2: zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 3: extra lehký řetězový zámek nabízí dobrou ochranu díky 4 mm silnému ocelovému řetězu a je rychle a flexibilně použitelný. 2 klíčů. Výrobek 2: ocelový řetěz pro dobrou odolnost: Robustní řetízek je pro ochranu před poškozením laku potažen textilní hadicí.

Výrobek 1: pouŽitÍ: zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 7 z 15 – chrání dobré dvojkolky při středním riziku krádeže. Výrobek 2: zámek na kolo pro levné jízdní kola: 1500/60 web - délka 60 cm, hmotnost 230 g, barva růžová korálová, včetně 2 klíčů. Produkt 1: podrobnosti: ivera steel-o-flex 7200/85 - délka kabelu 85 cm, hmotnost 700 g, barva černá/modrá, vč.
ZnačkaABUS #ad

4. ABUS

#ad

černá, Řetězový zámek Abus Granit CityChain X-Plus 1060, 10 mm/110 cm

#ad
ABUS #ad - Ozubené tělo zámku je odolné proti brutálním útokům. Patentovaný uzamykací systém abuS X-Plus je odolný vůči nežádoucí manipulaci. Etěz 10 mm/140 cm. Maximální bezpečnostní úroveň 15. 10 mm šestihranný řetěz z tvrzené oceli s vysokou odolností proti řezání, stříhání a roztahování. Patentovaná abus power cell technologie s přímým upevněním řetězu v těle zámku.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška1.97
Délka43.31
Hmotnost5.84
Šířka2.36
Číslo dílu28623-0
Modelka28623
ZárukaZáruka výrobce.

5. MUNATURA

#ad

MUNATURA Zámek na kolo číselný zámek 100 cm – řetězový zámek na kolo pro maximální bezpečnost – nerezový a odolný proti povětrnostním vlivům – 100 000 kombinací

#ad
MUNATURA #ad - Robustní konstrukce – 8 mm silný tvrzený a pozinkovaný ocelový řetěz nabízí extra vysokou ochranu proti krádeži pro vaše kolo a elektrokolo. Vysoká ochrana proti krádeži – náš číselný zámek nabízí maximální bezpečnost pro vaše kolo, elektrokolo, skútr nebo elektroskútr.

Tím se zámek na kolo stane věrným a trvanlivým společníkem. 100 000 kombinací – díky mnoha kombinacím potřebují zloději více času na prolomení zámku. Ideální pro každodenní použití. Nylonové opláštění chrání vaše kolo spolehlivě před poškrábáním. Bílé číslice vám navíc pomohou při špatném světle zámek otevřít.

Odolný vůči povětrnostním vlivům a nerezaví – řetězový zámek se skládá z nerezové oceli a navíc má nylonové opláštění odolné vůči UV záření. Díky 8 mm silnému čtyřhrannému řetězu nabízí náš zámek na kolo vysokou bezpečnost. Mnohostranné použití – s délkou 100 cm je zámek na kolo flexibilní a perfektně se hodí pro všechna jízdní kola, elektrokola, elektrokoloběžky atd.
ZnačkaMUNATURA #ad
VýrobceMUNATURA #ad
Výška1.57
Délka39.37
Hmotnost3.09
Šířka1.57

6. NDakter

#ad

Zámek na kolo s 5místným číselným kódem, řetěz z tvrzené oceli pro jízdní kolo, elektrokolo, motocykl, NDakter Zámek na kolo s číselným kódem a vysokým stupněm bezpečnosti, skútr

#ad
NDakter #ad - Ochrana proti poškrábání zámek na kolo je obalený vysoce kvalitní polypropylenovou tkaninou, která je odolná proti poškrábání a opotřebení, chrání řetěz a zabraňuje poškrábání rámu jízdního kola, dlouhá životnost. Ndakter nabízí jednoletou záruku, bránu, grily, skútry, aby spojil 2–3 jízdní kola nebo upevnil kolo na strom, plot, skateboardy, buď jej nahradíme zdarma, dostatečně dlouhý, silný sloupek a další.

Pohodlné používáníkombinační uzavírací mechanismus nabízí pohodlí bez klíčů a nastavte si vlastní heslo jednoduchými kroky. Jednoduché nastavení vlastní individuální číselné kombinace. Zámek lze použít také pro motocykly, nebo Vám vrátíme plnou kupní cenu. VíceúčelovýŘetězový zámek číselný zámek je 1000 mm dlouhý, elektrokola, žebříky, zábradlí, dveře, sekačky na trávu a mnoho dalších.

S komfortním zámkem bez klíče si nemusíte dělat starosti, že klíč ztratíte nebo si ho zapomenete vzít s sebou. Kód lze resetovat, můžete nastavit 100 000 kombinací. Zámek na kolo je z 6 mm silného řetězu z tvrzené oceli, který je odolný proti vrtání a odblokování proti technologii. Bezpečný a resetovatelnýŘetězový zámek jízdního kola s chytrou 5místnou kombinací, mnohem bezpečnější než jiné 4místné zámky. Standardní kód je "00000".
ZnačkaNDakter #ad
VýrobceNDakter #ad
Výška1.57
Délka39.37
Šířka1.57
Číslo díluAUB08RYFQ6RF
ModelkaNDDECL

7. ABUS

#ad

ABUS Řetězový zámek Tresor 1385/75 – číselný zámek z tvrzené oceli – 6 mm silný čtyřhranný řetěz – ABUS bezpečnostní úroveň 6 – 75 cm – černý

#ad
ABUS #ad - Robustní ocelový řetěz pro dobrou odolnost: vysoce kvalitní 6mm čtyřhranný řetízek je vyroben ze speciálně tvrzené oceli a pro ochranu před poškozením laku je potažen textilní hadicí.

Bezpečné, spolehlivé a stabilní. Jednoduché zamykání s číselným kódem: díky 2komponentním válcům jsou číslice trvale čitelné – se speciální ochranou proti kontrole proti manipulaci se zámkem. Zámek na kolo pro kvalitní jízdní kola: 1385/75 - délka 75 cm, hmotnost 750 g, bezpečnostní úroveň ABUS 6, barva černá. Za to stojí jméno abus. Ať už jde o ochranu doma, zabezpečení objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS nastavuje standardy. Módní číselný zámek s bezpečnostní úrovní abus 6: s tímto modelem nabízí abUS jednoduchý, moderní zámek na kolo pro dobré zajištění při středním riziku krádeže.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška2.36
Délka29.53
Hmotnost0.25
Šířka2.36
Číslo dílu51133-2
Modelka51133

8. ABUS

#ad

110 cm, černá, Abus řetězový hrad ocelol-o-řetězec 8807k / 110, abus bezpečnostní úroveň 8, temperovaný ocelový zámek kola

#ad
ABUS #ad - Bezpečné, spolehlivé a stabilní. Zámek na kolo pro kvalitní jízdní kola: steel-o-chain 8807k/110 - délka 110 cm, barva černá, hmotnost 1900 g, včetně 2 klíčů.

To znamená jméno abus. Ať už jde o ochranu doma, o bezpečnost objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS stanovuje standardy. Robustní zámek na kolo s bezpečnostní úrovní abus 8: kompaktní, flexibilní řetězový zámek se čtyřhranným řetízkem o tloušťce 7 mm chrání vaše kolo spolehlivě před zloději. Jednoduché a intuitivní zamykání: díky automatickému válci je zámek po zasunutí konce zablokován – není nutné otáčet klíčem. Tvrzená ocel pro maximální bezpečnost: jak u řetězu, pouzdra a nosných částí blokovacího mechanismu byla použita kvalitní, speciálně tvrzená ocel.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška3
Délka23
Hmotnost3.4
Šířka2
Číslo dílu8807K/110
Modelka82519
ZárukaNe.

9. ABUS

#ad

Abus Steel-O-Chain Iven 8210 Zámek na kolo

#ad
ABUS #ad - Systém: řetězový zámek. Plášť: textil. Délka: 85 nebo 110 cm. Materiál: speciální ocel. Síla: 7 mm.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.87
Délka43.31
Hmotnost4.67
Šířka7.87
Číslo dílu18906
Modelka55153
ZárukaČ.

10. SenluKit

#ad

Motocykl, gril černý, číselný kód, Zámek na kolo s čísly a vysokým stupněm bezpečnosti, jízdní kolo, zámek na kolo, zámek na kolo, plot, dveře, kombinace zámku pro jízdní kolo, brány

#ad
SenluKit #ad - Jednoduché nastavení vlastní individuální kombinace čísel. Víceúčelový: Řetězový zámek je 830 mm dlouhý a dostatečně dlouhý, grily, bráně, zábradlí, sekačky na trávu a mnoho dalších. Kód lze resetovat – existuje 10 000 kombinací, standardní kód je 00000 Zámek řetězu jízdního kola je vyroben z 6mm legované oceli, která je odolná proti vrtání a odblokování proti technologii.

S komfortním zámkem bez klíčů si nemusíte dělat starosti, že klíč ztratíte a zapomenete jej nosit. Senlukit nabízí jednoletou záruku, žebříky, plotu, aby spojil 2–3 jízdní kola nebo upevnil vaše kolo na strom, tlusté tyče a další. Stabilní a dlouhá životnost: je těžké ji prolomit, protože cylindrická vložka zámku na kolo je vyrobena ze zinkové slitiny. Zámek lze použít také pro motocykly, dveře, skateboardy, skútry, buď jej nahradíme bezplatně, nebo Vám vrátíme celou částku.

Ochrana proti poškrábání: zámek řetězu jízdního kola je ovinut do kvalitní polypropylenové tkaniny, odolná vůči teplu a ledu; chrání řetěz a zabraňuje jeho poškrábání rámu jízdního kola, která je odolná proti poškrábání a opotřebení, dlouhá životnost. Pohodlné použití: kombinační zamykací mechanismus nabízí komfort bez klíčů a v jednoduchých krocích si nastaví vlastní heslo. Design kódu vám ušetří obtěžující nošení klíčů. Bezpečné a resetovatelné: inteligentní 5místný resetovatelný kombinovaný zámek řetězu jízdního kola, mnohem bezpečnější než jiné 4místné zámky.
ZnačkaSenluKit #ad
VýrobceSenluKit #ad
Číslo díluMMTL-Black-1
ModelkaMMTL-Black-1