Top 10 Getränkehalter Skoda Fabia – Držáky nápojů do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wisdompro

#ad

Getränkehalter Auto Einsatz Untersetzer 7 cm Durchmesser, Schwarz, Wisdompro Auto Untersetzer 2 Stück, rutschfest Universelles Auto Zubehör Innenraum

#ad
Wisdompro #ad - Das wisdompro-einzelhandelspaket enthält 2 x PVC-Untersetzer für Autotassen. Hergestellt aus hochwertigem, langlebigem und umweltfreundlichem PVC, kein störender Geruch und leicht zu reinigen; Hergestellt aus verbessertem Glitzer-Acryl-Diamant, keine Sorge um Rost.

Rutschfeste becherhalter-untersetzer - haben einen großen Griff, um ein Verrutschen des Bechers zu verhindern und das Geräusch zu reduzieren, das durch das Verrutschen des Bechers während der Fahrt verursacht wird. Universell, passt perfekt in die meisten Getränkehalter im Auto. Abmessungen: 7 cm durchmesser und 5 mm Dicke. Schützt den originalen getränkehalter des Autos vor Staub, Getränken oder Wasserschäden und hält den Halter sauber und antihaftbeschichtet.
ZnačkaWisdompro #ad
VýrobceWisdompro #ad
Výška0.39
Délka4.72
Hmotnost0.09
Šířka3.94
Číslo díluW-4xPVCBlingCarCupCoasters-Black-AMZ
ModelkaW-4xPVCBlingCarCupCoasters-Black-AMZ

2. SEVEN SPARTA

#ad

Tassen und andere große Getränke mit 8.6 cm,10.2 cm Durchmesser 2, passend für die meisten Auto-Becherhalter, Verbesserter Auto-Becherhalter-Expander-Adapter mit verstellbarem Sockel

#ad
SEVEN SPARTA #ad - Großer schlitz für tasse: es ist einfach, den getränkehalter aus dem Schlitz zu entfernen. Kompatibel mit schalthebeln, um Platzmangel zu vermeiden, Auto-Armaturenbrett und anderen Tasten für die Mittelkonsole. Getränkehalter für die mittelkonsole. Upgrade-version: der neueste adapter verwendet eine versetzte Basis, Mittelkonsolen-Deckel, zwei Getränkehalter können nebeneinander verwendet werden.

Und der getränkehalter hat eine Basis tief genug, um eine tolle Balance für Ihre Wasserflasche zu bieten. Passend für die meisten 900 ml – 1134 ml breiten flaschen und durchmesser 8, 6 cm – 10, 2 cm: der auto-getränkehalter ist groß genug für übergroße Thermoskannen, 6 cm – 10, er kann auch mit den meisten Flaschen und vielen großen Fast-Food-Bechern mit 8, 2 cm Durchmesser verwendet werden.

Sichert fest, ohne zu kippen oder zu verschütten: dieser auto-becherhalter aus solidem und dickem Kunststoff und die Gummi-Laschen an der Oberseite des Becherhalters halten den Becher fest an seinem Platz, ohne zu kippen oder zu verschütten, wenn Sie die Straße hinunterfahren. Der getränkehalter von sparta wird mit einer basis geliefert, Boote, die sich ausdehnt, um den Getränkehalter für verschiedene Fahrzeuge wie Motorräder, LKWs, Wohnmobile und Golfwagen zu füllen. Erweiterbare basis für durchmesser von 6, 3 cm - 9, 5 cm.
ZnačkaSEVEN SPARTA #ad
VýrobceSeven Sparta #ad
Číslo díluNCPB-0
ModelkaNCPB-0

3. Winunite

#ad

Winunite Getränkehalter Einsatz Trennwand kompatibel mit Highlander 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Mittelkonsole Getränkehalter Separator

#ad
Winunite #ad - Hohe qualität – verbesserte produkte, unser getränkehalter Trennwand ist aus hochwertigen ABS-Materialien, strenge qualitätskontrolle, bitte seien Sie versichert, mit Premium-Federn, zu kaufen. Es funktioniert nicht mit Schaltgetriebe. Dieses gerät hilft, standardbecher und Flaschen bei jeder Richtungsänderung oder Geschwindigkeit zu minimieren.

Reduzieren sie das schütteln der Tasse, und halten Sie die Mittelkonsole trocken und sauber. Kaufen sie mit vertrauen - wenn sie fragen zu unserem getränkehaltereinsatz haben, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig, wir werden Ihnen eine zufriedenstellende Antwort geben. Perfekte passform – unser getränkehalter-einsatz ist kompatibel mit highlander 2014 2015 2016 2017 2018 2019.

Verbesserte version – becherhalter-Trenner, verbessertes einseitiges gebogenes Design, geeignet für kleine Tassen, stärkere Kompatibilität und stabiler. Hinweis: unser konsolenbehälter-Einsatz ist nur für Automatikgetriebe geeignet. Praktische tassen-trennung – hält getränkebehälter verschiedener größen stabil an Ort und Stelle, wenn sich die Richtung oder Geschwindigkeit ändert, vermeidet Schütteln oder Verschütten von Getränken oder Wasser.
ZnačkaWinunite #ad
VýrobceWinunite #ad
Číslo díluWin-Cup-HLD
Modelka1

4. NICAVKIT

#ad

NICAVKIT Auto držák nápojů plast středová konzola držák pohárků náhrada pro Benz SMART W451 A4518100370

#ad
NICAVKIT #ad - Snadná instalace, není třeba měnit. Povinnost: problémy s kvalitou výrobku, mohou být bezpodmínečné vrácení peněz v plné míře v rámci životnosti. Slo oe: a4518100370, vhodné pro benz SMART W451. Bezpečně drží dva šálky, udržujte láhve vždy v dosahu řidiče a spolujezdce. Typ: auto car center console držák na nápoje. Pičková kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost;.
ZnačkaNICAVKIT #ad
VýrobceNICAVKIT #ad
Výška4.8
Délka11
Šířka6
Číslo díluCW0003
ModelkaCW0003
ZárukaDoživotní záruka

5. AUTOUTLET

#ad

Univerzální skládací držák nápojů, držák na plechovky, AUTOUTLET 2x držák nápojů do auta, tedy pro šálek vozíku na invalidní vozík, osobní automobil, držák hrnků pro člun, držák na lahve, předloktí nastavitelné

#ad
AUTOUTLET #ad - Nastavitelné předloktí nastavitelné předloktí, průměr 5 – 7, 5 cm, efektivně uzavře láhev s vodou. Spora místa pokud jej nepoužíváte, můžete jej složit, aby se ušetřilo místo, otevřený design, takže můžete umístit šálek s rukojetí.

Můžete si vybrat libovolnou metodu instalace. Vysoká kvalitaje vyroben z plastu tlustého ABS, plastová konstrukce je absolutně vodotěsná a snadno se čistí. Oblast použití Často se používá v automobilech, lodích, obytných automobilech, jachtách atd. Snadná instalace 2 metody instalace – každý z našich výrobků je vybaven šrouby a oboustrannou lepicí páskou. A lze jej instalovat také na invalidní vozíky, vozíky atd.
ZnačkaAUTOUTLET #ad
VýrobceAUTOUTLET #ad
Výška0.11
Délka0.39
Šířka0.37
Číslo díluAM083FR
ModelkaAM083FR

6. Fulushou

#ad

Držák na dózy, Fulushou 2 kusy držáků na nápoje do auta, multifunkční držák na plechovky do auta, kov, černý a stříbrný, držák na láhve, univerzální držák na kávové pohárky do auta

#ad
Fulushou #ad - Snadné použitíbalení obsahuje 2 kulatá lepidla. Lze jej také použít k uložení drobných předmětů, vizitky atd. Iroké použití držák na plechovky do auta je vhodný pro všechny modely aut. Velikost a množství velikost každého držáku nápojů do auta činí 8, lahví a plechovek. Je velmi pevná a snadno se neuvolní.

Můžete je nalepit na spodní stranu držáku lahví a pak na povrch přístrojové tabule. Silný a odolný materiálnaše držáky na pohárky do auta jsou vyrobeny ze silného, nerezaví a lze jej používat dlouhou dobu. Můžete je také nalepit na jakýkoli jiný plochý povrch. Je robustní a s dlouhou životností, díky čemuž v autě dobře vypadá. Praktický držák nápojů do autahledáte místo pro kelímek na vodu ve svém autě? a teče voda nebo nápoj v šálku často? Žádné starosti! Nainstalujte si jeden z našich držáků na nápoje, můžete ji jednoduše a beze stopy odstranit, tyto problémy za vás vyřeší! A pokud ji nepotřebujete, což je velmi praktické.

Univerzální velikost vhodná pro téměř všechny druhy šálků, 8 × 8, které můžete sdílet se svými přáteli a rodinou. Můžete jej umístit na přístrojovou desku auta a umístit tak hrnky na vodu, mobilní telefony, jako jsou klíče, nápoje a kávu. Balení obsahuje 2 kusy držáků lahví do auta v různých barvách, výška 7 cm a vnitřní průměr 7, 8 cm, 5 cm. Má dobré zpracování a vysoký povrch lesku, lze prát, nedá se snadno poškodit a zlomit, silného plastu a vysoce kvalitního drátu z pružinové oceli.
ZnačkaFulushou #ad
VýrobceFulushou #ad
Výška2.76
Délka3.46
Šířka3.46
Číslo díluMX-DrinkHolder-New
ModelkaMX-DrinkHolder-New

7. tao pipe

#ad

Silikonová podložka na kávu, 2 ks 7 cm univerzální křišťálové třpytky do auta, držák nápojů, kelímek na nápoje černá a bílá, protiskluzová, tao pipe Podtácky do auta, vysoká teplotní odolnost, čaj

#ad
tao pipe #ad - Sušte ve větru nebo na slunci. Kromě své funkce může vašemu vozu propůjčit lesk. Snadné čištění – tuto sadu podtácků pro držák šálků do auta lze snadno čistit pomocí vodovodního kohoutku.

Lze použít také v soukromých domácnostech / kancelářích. Lesklý křišťálový štrasový design – náš tácek používá vzor krystal-štrasu. Univerzální 7 cm – průměr 7 cm, nákladních automobilech, vhodné pro většinu držáků nápojů v automobilech, dodávkových vozidlech. Vyrobeno z vysoce kvalitního, bez zvláštního zápachu. Tip – než provedete objednávku, trvanlivého a odolného vůči vysokým teplotám, změřte prosím průměr držáku šálků v autě. Protiskluzový design – horní díl je protiskluzový, aby bylo zajištěno, že je váš šálek chráněn před pády.
Značkatao pipe #ad
Výrobcetao pipe #ad
Číslo díluMZGDKBXKDS5529
ModelkaMZGDKBXKDS5529

8. FreeTec

#ad

75 mm, FreeTec 2 kusy z ušlechtilé oceli nastavitelné skládací držáky nápojů, námořní / člun/karavan/auto průměr 55 mm

#ad
FreeTec #ad - Pohodlné, odolné proti korozi na palubě pro vaše nápoje šálky, plechovky atd. Nastavitelná přídržná ramena pro hrnky nebo plechovky o průměru 55 až 75 mm. Vybaveno silikonovými tvarovkami na ramenou a podtáckem na vnitřní straně držáku nápojů, aby se snížil hluk a zabránilo tomu, aby nádoba na nápoje tak neklouže. Speciálně navrženo pro námořní použití. Snadná instalace – včetně upevňovacích prvků z ušlechtilé oceli.
ZnačkaFreeTec #ad
Výrobcefreebirdtrading #ad
Číslo dílu201306131013
Modelka201306131013

9. ANTHYTA

#ad

Skládací, 7,5 cm, na stěnu, držák lahví, plast, držák do auta, držák plechovek, ANTHYTA 2 kusy držáků nápojů, držák na člun, držák na nápoje, auto, člun, nastavitelný držák nápojů

#ad
ANTHYTA #ad - Vhodné pro láhve nebo hrnky s menším průměrem 7, 5 cm : držák pohárků můžete použít pro dálkové ovládání, pivo, 5 cm a lze jej použít k uložení většiny hrnků. Je malý a lehký a lze jej nosit na cestách nebo na cestách. Design držáku skládacích kelímků : design držáku na skládací hrnek umožňuje uložení na malém prostoru.

Otevřený design, takže můžete umístit šálek s rukojetí. Nejčastěji se používá pro auto, obytné vozy, SUV, nákladní automobily, traktory a tak dále. Vybaveno 4 šrouby: každý držák nápojů je vybaven 4 šrouby, které můžete během instalace používat, které lze snadno namontovat na jakýkoli rovný vertikální povrch a prakticky používat. Pokud je nepoužíváte, člun, balicí vozíky, lze držák na pohárky snadno složit. Klasická černá: skládací držák na nápoje je vyroben z kvalitního plastu a silný materiál ztěžuje lámání, má dlouhou životnost, elegantní a krásný, je vodotěsný a snadno se čistí.

Povrch je matný, klasická černá se hodí ke každé domácí dekoraci. Plastová konstrukce je absolutně vodotěsná a snadno se čistí. Složená velikost činí 99 × 94 × 28 mm. Nejčastěji se používá pro auto: držák na nápoje je velmi vhodný pro vnitřní i venkovní použití a lze jej použít také k umístění šálků v kuchyni. Skládací držák na nápoje vám může poskytnout podporu, aby se zabránilo pohybu a rozlití nápoje.
ZnačkaANTHYTA #ad
VýrobceANTHYTA #ad
Výška1.06
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluANTHYTA101
ModelkaANTHYTA101

10. Wicked Chili

#ad

Pohárky a lahve I držák ventilátoru, držák na košíčky, Wicked Chili Držák nápojů do auta pro větrání I držák na nádoby/dózy do auta s průměrem 5,3 – 7 cm I držák nápojů na dózy

#ad
Wicked Chili #ad - Nápoje jsou chlazeny větráním v létě pokud je k dispozici vzduchová podmínka a v zimě jsou udržovány teplé. Ne pro kulaté větrací trysky. Rozměry: 135x83x63 mm ? průměr: 53 ? 70 mm. Držák lze přizpůsobit průměru plechovky a dole je polstrovaný plstí. Univerzální držák pro všechny dózy na nápoje 0, 33 a 0, 5 l, 25/0, mnoho druhů hrnků na kávu 53/70 mm. Pro zasunutí do větracích lamel, pro horizontální a vertikální větrací systémy. Rozsah dodávky: 1x wicked chili vent mount air cooler / heater.
ZnačkaWicked Chili #ad
VýrobceWicked Chili #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.15
Šířka2.95
Číslo dílu13010a
Modelka845313
ZárukaZáruka výrobce 2 roky