Top 10 Gadgets Für Jugendliche – Úložné prostory pro sběratele mincí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cobee

#ad

Milence, narozeniny, manžela, syna, stříbrná, Cobee Funny Flip Coins, přítelkyni, oboustranná herní novinka hra One More Game/Go To Bed Gift Decision Maker Coin dárek pro přítele

#ad
Cobee #ad - Zvláštní dárky pro mladé/dospělé syny, ale nese s sebou také vzpomínku, syna a dcery 16/18/21 let narozeninové dárky od matky/otce. Velikost mince je 3 x 3 x 0, 14 cm/1, hladký zrcadlový povrch, když se musíte o něčem rozhodnout nebo prostě jen bavit. Pokud máte potíže se rozhodnutím, můžete svůj problém popřít a darovat tuto magickou minci svým přátelům nebo nejlepším přátelům, abyste se rozhodli o tom, o co jde.

Přenosná destiny flip coin: naše roztomilá mince je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu z ušlechtilé oceli, 05 palců a hmotnost je 10 gramů, hluboká rytina, 18 x 0, což se snadno manipuluje a používá, s dlouhou životností, 18 x 1, silný inkoust a bez obav, že se písmeno při každodenním opotřebení otírá nebo poškrábe. Veselé dárky na mince pro milovníky her: otočte veselý dárek na mince s osudem a rozhodněte se, konzole a počítače, zda chcete ve hře pokračovat. Veselá mince pro tvůrce rozhodnutí novinky: oboustranná mince pro tvůrce rozhodnutí pro hru je vyryta "one more game" a "go to bed".

Vynikající nápad na dárek: naše veselá hrací peněženka je zabalena v exkluzivní černé prémiové dárkové krabičce. Decision maker coin for son daughter od mom dada: perfektní malé dárky, dárky od rodičů, malé chlapce a dívky, aby dělaly správné věci a zábavným způsobem pokračovaly. Lidé, pro milovníky her a lidi, si je určitě oblíbí, jako dárek k ukončení studia, kteří dostávají dárky, vhodné jako dárek k narozeninám, kteří mají potíže s rozhodováním atd. Tato veselá rozhodovací mince je vhodná pro někoho, kdo je závislý na hraní a rozesměje se.
ZnačkaCobee #ad
VýrobceCobee #ad
Výška0.74
Délka3.74
Šířka2.56
Číslo dílu542681_1_0702
Modelka542681_1

2. Funxim

#ad

Nekonečná kostka Funxim Infinity Cube, hračka, zkrácení čekání, relaxační hračka na odbourání stresu, kouzelná nekonečná překlápěcí kostka

#ad
Funxim #ad - Budou perfektním dárkem pro vaše děti, přátele nebo blízké. Skládá se z osmi malých kostek. Každou kostku lze otočit jakýmkoli směrem a v jakémkoli úhlu.

Kostka infinity cube vám přináší nekončící zábavu, hraní s kostkou vám zlepší soustředění a umožní vám soustředit se na své úkoly. Je bezpečnější než běžná vysokorychlostní ložiska z ušlechtilé oceli. Kostka infinity cube je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, je jemná a má dlouhou životnost. O přestávce ve škole nebo v práci se můžete uvolnit, zmírnit nahromaděné obavy a stres a zaměřit mysl na daný projekt. Všechny kostky mají nový vylepšený design, jsou pevnější a mají delší životnost.
ZnačkaFunxim #ad
VýrobceFunxim #ad
Výška4.69
Délka0.91
Šířka2.8
Číslo díluFunximMFH
ModelkaInfinityb-005

3. Mattel Games

#ad

Mattel Games HKR53 – BOUNCE-OFF POP-OUT party hra pro rodiny, hrací mřížka s časovačem, dospělé s 16 míčky, mládež, 20 kartami s výzvami, dárek pro děti od 7 let

#ad
Mattel Games #ad - Vzor je správný? jednoduše si uchovejte kartu s výzvami, odeberte body a přitáhnete na sebe všeobecnou závist. Aby bylo možné vyhrát, musí být vzor na mapě výzev napodoben.

Sestavení je zcela snadné a hru lze hrát znovu a znovu. Pravidla jsou zcela jednoduchá. As běží. Příliš pomalý? pak míčky létají. Rasante bounce-off pop-out party hra nabízí zábavu při hraní pro každého. Doufejme, že jsou hráči připraveni. Sledujte, jak míčky skončí v mřížce nebo odskočí. Nejsou nutné žádné baterie. Míčky by měly co nejrychleji skončit v mřížce. Jednoduše vytáhněte kartu s výzvou, nastavte časovač a stiskněte start".
ZnačkaMattel Games #ad
VýrobceMattel #ad
Výška2.36
Délka11.42
Hmotnost1.23
Šířka12.8
Číslo díluHKR53
ModelkaHKR53
Záruka2 roky

4. GOODS+GADGETS

#ad

GOODS+GADGETS Fruit Punch karetní hra se stoop efektem; trénink mozku se zábavným faktorem, koncentrace a pozornost z vás udělají vítěze

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Vynikající hra pro rodinné večery, večírky a setkání s přáteli. Tyři různé úrovně zvyšují obtížnost a nabízejí jak začátečníkům, tak i odborníkům hodiny zábavy.

Tato karetní hra využívá známý psychologický jev, aby vyzvala hráče. Efektivní a zábavná metoda pro zostření kognitivních schopností. Vhodné k narozeninám, Vánocům nebo jednoduše jako překvapení. Perfektní pro hráče od věku čtení. Karetní hra fruit punch je perfektním dárkem pro milovníky her, mozkové běžce a všechny, kteří mají radost z náročných aktivit. Kromě pojmenování barev obsahuje hra také rozpoznávání plodů. Dvojité otáčení, díky kterému je hra ještě zajímavější.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGOODS+GADGETS #ad

5. ASORT

#ad

Crushmetric Pen, kuličkové pero, magnetické pero Jet Strato Pen, magnetické pero Gravity Pen, Magnetic Fidget Pen, fidgi, dárek pro přátele duha

#ad
ASORT #ad - Dodávka obsahuje: dvě stylusové hlavy, 12 ocelových kuliček, lze použít jako gelové pero, dotykové pero, 13 magnetických kroužků, návod k obsluze a dárková krabička. Skvělý dárek: perfektní dekompresní hračka pro děti, právníky, lékaře, studenty, učitele, inženýry, designéry a jiné myslitele.

Je to dobrá hračka, jako jsou meče, abyste si prošli časem. Pokud máte dotazy k našemu produktu, potřebujeme pomoc, kontaktujte nás, my Vám poskytneme dobrý servis. Lze jej otočit a proměnit v celou řadu kreativních, volně kombinovatelných, ale také hračka s prsty. Sestavte si tvar hračky, roboti, že hračka má pouze jeden styling? Tato magnetická tužka může kdykoli a kdekoli změnit tvar podle vašich obrázků, kterou chcete: jste unaveni z toho, příšery atd.

Lze použít nejen jako psací nástroj, rozmanitých a rozmanitých her. Tipy: není vhodné pro děti do 12 let. Multifunkční fidget magetic writing pero: toto magnetické pero není jen tužka, ale také jako kompas pro geometrické nástroje. Používejte prosím pod dohledem dospělé osoby.
ZnačkaASORT #ad
VýrobceASORT #ad
Výška0.71
Délka7.09
Hmotnost0.42
Šířka3.54
Číslo díluMFP-DE-002
ModelkaMFP-DE-002

6. HYPERSPIN

#ad

Malá neonová házecí podložka je nová Fun Sport malá a hodí se do každé kapsy kalhot, outdoorová hračka ze silikonu, HYPERSPIN Mini frisbee – létá přes 60 metrů daleko – trendový sport

#ad
HYPERSPIN #ad - Náš hyperspin je vyroben z elastomerových materiálů a je dokonce recyklovatelný. Příslib spokojenosti – nabízíme vám rychlé dodání a vaši novou oblíbenou hračku v nejvyšší kvalitě, pokud byste přesto nebyli spokojeni, kontaktujte nás a dostanete odpověď do 24 hodin.

Hyperspin lze použít na různé vzdálenosti, hrajte ve volném čase na krátkou vzdálenost nebo jděte na větší vzdálenost, abyste otestovali své dovednosti. Kompaktní a praktický, ať už v parku, u jezera nebo v bazénu, díky kompaktnímu designu si můžete vzít HyperSpin všude s sebou a aktivovat na čerstvém vzduchu ve svém volném čase. Ale ani auta, skleněná okna nebo jiný nábytek se nemusí bát mini-Frisbee z měkkého silikonu. Zaručená zábava pro všechny, ať už mladé nebo staré, ať už profesionály nebo začátečníky – s trochou cvičení přinese HyperSpin jednoduše zábavu a radost každému.

Rozhodující je, že hyperSpin ve vodorovné poloze poskytnete dostatek otáčení. Stabilní létání. Vaše spokojenost je pro nás 100% důležitá. U hyperspin nehrozí nebezpečí úrazu pro lidi. Měkký a flexibilní. Hodí se dokonce jako hračka pro zvířata, takže se celá rodina může zamilovat do tohoto nového outdoorového sportu.
ZnačkaHYPERSPIN #ad
VýrobceRaro retail #ad

7. The World Game

#ad

Veselá společenská hra pro děti, Super Skills, mládež a dospělé, desková hra v němčině,, společenské hry s mnoha výzvami pro chlapce a dívky

#ad
The World Game #ad - Rozmanité úkoly – stohovací hrnek se zavázanýma očima, nechte míč odrazit a zachytit ho znovu, vyvážte kostky na hůlce atd. Super skills je perfektní společenská hra pro děti, mládež a dospělé.

Tato veselá karetní hra nabízí rozmanité výzvy. Obsah – 120 karet úkolů, páska na oči, 10 kelímků, přesýpací hodiny, 2 tyčinky, 4 kostky, 5 míčků, šňůrka, tečková tabule a značkovače. Lze hrát uvnitř i venku, perfektní zahrada a party hra. Perfektní dárek – super dovednosti jsou ideální pro chlapce a dívky. Skvělý dárek k narozeninám nebo ke zvláštním příležitostem.

Posiluje přátelství s touto zábavnou společenskou hrou. Veselá desková hra pro rodiny, večírky a budování týmu. Vše pro zábavnou rodinnou hru. Zábava pro děti i dospělé. Hra v němčině – super skills je zábavná desková hra v němčině. Zábava pro všechny – ukaž své dovednosti při různých výzvách.
ZnačkaThe World Game #ad
VýrobceSweetips d.o.o. #ad
Výška3.94
Délka10.63
Šířka7.09

8. Shashibo

#ad

SHASHIBO Kouzelná kostka měnící tvar – oceněná, patentovaná – antistresová hračka – 36 magnetů ze vzácných zemin – 3D Infinity Cube – magnetické kostky Shashibo proměnlivé do více než 70 tvarů Spaced

#ad
Shashibo #ad - Shromážděte všech 12 designů našich magic kostek, poutavé 3d umělecké dílo! přenosný dárek – naše magnetické kostky podporují senzorovou stimulaci a hodí se jako dárek pro všechny, abyste vytvořili pestře vzorované, kteří chtějí zaměstnat ruce a trénovat svůj mozek; bez ohledu na věk. Každý magnetický box na puzzle má 4 unikátní, se kterými lze vytvořit nekonečné množství krásných kombinací.

Klikněte na náš storefront pro celý náš sortiment hraček. Tato stavebnice puzzle je vyrobena z litého prémiového plastu, obsahuje 36 magnetů vzácných zemin a má robustní, umělecké vzory s fascinizačními designy, matný nebo vysoce lesklý povrch. Sbírejte a kombinujte – se silným vnitřním magnetickým systémem našeho puzzle v kostkách můžete spojit několik magnetických kostek a postavit ještě větší struktury a sochy. Náš box na puzzle měnící tvar uvolňuje a zklidňuje stres a nervy s každým uspokojivým kliknutím.

Ung a zábava. Stimulujte své smysly pomocí neomezených kreativních možností této kostky. Vaše spokojenost je nejvyšší prioritou! v případě dotazů k kostce Shashibo Cube jsou naši Happiness Engineers připraveni pro vás. Super uspokojivá protistresová kostka puzzle pro ruce a mozek. Na rozdíl od jiných hraček, které se rychle nudí, nabízí patentovaná, oceněná shashibo magic cube s 36 magnety vzácných zemin a inovativním designem 70 proměnlivých tvarů, pohodlně padne do ruky a přináší jako trénink koncentrace pro děti i dospělé hodiny duševní výzvy.
ZnačkaShashibo #ad
VýrobceFUN IN MOTION TOYS #ad
Výška2.5
Délka2.5
Hmotnost113.4
Šířka2.5
Číslo díluSHA03SO
ModelkaSpaced Out

9. BOULDERBALL

#ad

Zručnost – Boulder Ball – oceněná lezecká hra – bezplatná aplikace, lezení na nejmenším prostoru – podporuje koncentraci, BOULDERBALL 3D lezecký míč, světová novinka, kreativitu

#ad
BOULDERBALL #ad - Kde a kdy chcete, můžete prsty "vylézt" na předem stanovené trasy a zvládnout speciální pohyby. Skvělý nápad na dárek: boulderball je tréninkový nástroj a smysluplná zábava. Ideální pro všechny dospělé a mládež od 9 let a pro všechny přátele boulderů, kteří nemají dost.

Kvalita a inovace made in jižní tyrolsko: boulderball vynalezli nadšenci horolezci z Jižního Tyrolska a vyvinuli je podle nejnovějších poznatků ze sportovního vědu. Výzva: s obratností, koncentrací a dávkou vytrvalosti se vám podaří vylézt na "nejvyšší hory" a s velkou kreativitou vyřešit ty nejsložitější problémy. Výrobek se vyrábí v Itálii spravedlivě a udržitelně.

Lezení ve formátu tašky: boulderball je nejmenší "boulderovou stěnou" na světě. Je to zábava, ale je to velmi složité. Návod na stavbu a hraní a návrhy řešení pro "lezecké túry" jsou k dispozici jako videa. Podporuje tvé schopnosti, pomáhá vám odbourávat stres a umožní vám zažít emoce z vytvořeného úkolu. 3d puzzle: postavte si svůj boulderball ze 44 dílů a postavte se pak výzvě k vyřešení napínavých úkolů.
ZnačkaBOULDERBALL #ad
VýrobceClimball #ad
Výška4
Délka4
Hmotnost0.66
Šířka4
Číslo dílu44
ModelkaA-BB101A737
Záruka2

10. SPEEZER

#ad

SPEEZER® Mini Frisbee – neonově žlutý házecí kotouč je outdoorová zábavná sportovní zábava pro všechny – malý a měkký, chytrý létající kotouč se hodí do každé kapsy u kalhot a je házecí hra pro děti

#ad
SPEEZER #ad - Chytrý formát: cool kapesní frisbee s rozměry 6, 27 cm je trendem a letní zábavou. Pravá kvalita: vyrobeno z polysiloxanu je velmi robustní, flexibilní a šetrné k pokožce. Hodí se tak také jako psí frisbee odolná proti kousnutí pro malé až středně velké psy.

Stabilní držení: díky měkké silikonové gumě a ergonomickému tvaru frisby se speciálními pozičními liniemi máte vždy správnou rukojeť pro perfektní házení i při chytání ve vodě. Bezpečný let: díky kvalitnímu zpracování terče a optimalizovanému rozložení hmotnosti letí naše mini frisbee obzvláště bezpečně vzduchem a zůstává stabilní i při poryvech větru.

ZÁbava zÁruka: ať už jako parková zahrada nebo plážová hračka, svítící kapesní mini frisbee je letní hračka pro všechny chlapce, dívky a dospělé, kteří milují sport. Ať už uvnitř nebo venku na louce, 35 x 1, kotouč Frisbee je sportovní pomůcka pro všechny.
ZnačkaSPEEZER #ad
VýrobceRocket Item #ad
Číslo díluSM-1
ModelkaSM-1