Top 10 Eiskratzer auto Mit Handschuh – Škrabky na led

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. L & P Car Design

#ad

LP A053-2 2 Stück Eiskratzer Eisschaber Murska Messing Messingschaber Original aus Finnland TOP Qualität 90mm Schaber 210mm Gesamtlänge LP A053

#ad
L & P Car Design #ad - Krabka na led 90 mm z mosazi, celková délka 210 mm. Barvy: černá/červená nebo černá/modrá podle dostupnosti barevné kombinace jako na obrázku. Velmi robustní konstrukce, velmi stabilní rukojeť dobře padne do ruky. 2 kusy škrabky na led l&p A053 Murska originál Made in Finsko. Mosazná hrana škrabky má speciální sklon, díky tomu je odstraňování ledu ještě jednodušší a rychlejší.
ZnačkaL & P Car Design #ad
VýrobceL&P Car Design GmbH #ad
Výška0.79
Délka8.27
Šířka3.94
Číslo díluA053-2
ModelkaA053-2

2. Kungs

#ad

Modrá, Kungs Škrabka na led MID-IS do auta, 25 cm dlouhá

#ad
Kungs #ad - Vyrobeno ve Finsku. 3násobně použitelné škrabky, ostré ledové zuby a rýha pro zbavení stěračů sněhu a ledu. Finská škrabka na led s ultra silnou, 10 cm širokou, otočnou škrabkou z polykarbonátu s ergonomickou rukojetí. Lze prostorově úsporně uložit do boční přihrádky. Flexibilní čepel minimalizuje úsilí.
ZnačkaKungs #ad
VýrobceSinituote Oy #ad
Výška10.04
Délka1.38
Šířka4.41
Číslo dílu45682
Modelka45682
Záruka3 roky záruka

3. Audi

#ad

Audi Originální škrabka na led multifunkční škrabka zimní škrabka péče čištění 80A096010

#ad
Audi #ad - Originální audi škrabka na led multifunkční škrabka zimní škrabka péče čištění 80A096010 .
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi Original Zubehör #ad
Číslo dílu80A096010
Modelka80A096010

4. L & P Car Design

#ad

L&P A054 2 Stück Eiskratzer Auto Murska Messing Scheibenkratzer Auto Eiskratzer Schneekratzer Auto Messingklinge orig. Finnland Ice Scraper Car TOP Qualität 2x Farbe zufällig Schwarz Rot Blau Grau

#ad
L & P Car Design #ad - Praktická a efektivní škrabka na čelní sklo auta s 90mm mosaznou čepelí – škrabka na led auto: mosaz je měkčí než sklo a nemůže tak poškrábat sklo – s tímto sněhovým škrabkem auto je sklo rychle bez ledu – tvrdá gumová hrana slouží jako odstraňovač jemných zbytků ledu a sněhu.

2 kusy škrabky na led od l&p a054 murska original made in finsko – efektivní a rychlé – ideální zimní příslušenství do auta, mosazná čepel, metla na sníh a mnoho dalšího – přímo z Finska, škrabka na sníh auta, jako např. Rozsah dodávky: 2 kusy škrabky na autoskla zima – náhodná barva – černo-modrá, černo-červená nebo černo-šedá s návodem k použití, dle dostupnosti. Krabka na led, vyvinuto a testováno v arktickém chladu ve Skandinávii s více než -40 stupňů Celsia. Krabky na led murska mají špičkovou kvalitu – a úspěšně se osvědčily již více než 10 let – mezitím existuje velký výběr zimních sněhových škrábanců do auta – odmrazovače ledu – škrabka na led do auta – kvalita Made in Finsko, škrabka na led Murska je perfektním vybavením pro vaše zimní autopříslušenství.

Mosazná škrabka na led má gumovou stěrku a lišty na odmrazování stěračů – nezbytnost pro zimní příslušenství auta a tím i ideální doplněk pro zimní sadu auta – ušetříte čas s touto škrabkou na led mosaznou čepelí, bez ledu do auta během několika minut – super cenově výhodná alternativa k elektrické škrabce na led.
ZnačkaL & P Car Design #ad
VýrobceL&P Car Design GmbH #ad
Číslo díluA054-2-W907-W908-W909-W940
ModelkaA054-2-A
Záruka1

5. LYVANAS

#ad

LYVANAS Škrabka na led do auta s rukavicí, vítěz testu 2023* – profesionální škrabka na čelní sklo auta "Eismonster" se setkává s nejlepší škrabkou na led v autě – špičková účinnost kombinovaná se

#ad
LYVANAS #ad - Etří čas a hraje bezpečně, díky vyklenuté lopatce je led odváděn ze strany skla a těla. V případě potřeby rozbije se svými silnými zoubky celé kousky ledu! přesně padne do každé ruky, top zpracovaná a s těsným gumovým páskem: tato rukavice není horší než profesionální škrabka na led v autě, vodotěsná, rovnoměrně podšitá, už ji nebudete muset svléknout.

Polstrovaná, pohodlná a protiskluzová rukojeť s podložkou na palec pro větší tlak. Zvoleno jako "nejlepší v rukavici"*. Dné zdvojené práce a třísky ledu, které létají do obličeje díky klasickým rukavicím.

Jsme o naší škrabce na sníh absolutně přesvědčeni, pokud nebudeš 100% spokojený, dostaneš peníze zpět. Se škrabkou na sníh lyvanas s rukavicí nemá led žádnou šanci a škrábání ledu se stane novým koníčkem. Vítěz testu 2023 u FAZ & chip. De. Tato škrabka do auta se širokou, plánovací hranou rychle a beze zbytku projde každým ledem.
ZnačkaLYVANAS #ad
VýrobceLYVANAS #ad
Výška3.15
Délka13.39
Šířka4.33
Číslo díluEK3
ModelkaEK3
Zárukažádný údaj

6. NANQUAN

#ad

Zadní okna a boční okna, škrabka na led s koštětem, stabilní škrabka na auto, škrabka na auto s funkcí rozbíjení ledu, 2 v 1, Škrabka na led do auta, nastavitelná délka pro čelní sklo auta

#ad
NANQUAN #ad - Může čistit auta, jízdní kola, zasněžené domy, skleněné dveře a okna atd. Všestranná škrabka na led odstraňuje jemně sníh a led, elektrická vozidla, šetří okna a barvu. Dosáhněte zcela jednoduše na horní stranu střechy vašeho auta.

Vroubky na zadní straně lámou i ten nejtvrdší led v ruce. Poprodejní služby jsme vždy připraveni vám pomoci, proto nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů nebo problémů. Krabka na led 2 v 1 s koštětemŠkrabka na led z kvalitního materiálu abs, kartáč na sníh pro snadné odstranění sněhu z vašeho auta, bez problémů a efektivně odstraňuje led z čelního skla, díky hladkému designu nepoškodí lak ani sklo auta, zajišťuje tak maximální bezpečnost.

Snadné použití Škrabka na led na auto s přesnou škrabkou, hrana škrabky má speciální sklon, čímž je odstraňování ledu ještě jednodušší a rychlejší. Nastavitelná délkarukojeť je prodloužená teleskopická konstrukce z kovu a délku rukojeti lze nastavit 42, 5 – 65 cm.
ZnačkaNANQUAN #ad
VýrobceNANQUAN #ad
Výška3.15
Délka3.94
Hmotnost0.03
Šířka0.31
Číslo díluNQCX23
ModelkaNQCX23

7. Audi

#ad

Originální Audi škrabka na led s rukavice zimní škrábanců kotouče sníh led rukavice 80 A096010D

#ad
Audi #ad - Originální audi škrabka na led s rukavice zimní škrábanců kotouče sníh led rukavice 80 A096010D.
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi Original Zubehör #ad
Hmotnost0.19
Číslo dílu80A096010D
Modelka80A096010D

8. Walser

#ad

Výsuvná sněhová spirála 92–132 cm červená/černá, Walser Škrabka na sníh 3 v 1 teleskopická se škrabkou na led, škrabka na led s teleskopickou tyčí

#ad
Walser #ad - Praktický průvodce: praktická velikost vysoce kvalitního sněžníku umožňuje prostorově úsporné uložení v autě. Jednoduchá manipulace: metla zcela jednoduše svlékněte a zbavte se sněhu a ledu – zcela bez namáhavého posunování. Robustní materiál: opticky atraktivní sněhový kartáč je z kvalitního a robustního materiálu. Multifunkční nástroj: s kartáčem na sníh walser 3v1 se škrabkou na led a gumovou hranou uvolníte své auto obratem ruky od sněhu a ledu.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu23043
Modelka23043

9. FlyHigh

#ad

FlyHigh Sada 2 v 1 Premium škrabka na led včetně vodotěsné rukavice s podšívkou – zimní ledová škrabka pro vaše auto

#ad
FlyHigh #ad - Jedinečná sada 2 ks – obdržíte jedinečnou sadu skládající se ze super silné škrabky na led a velmi teplé a nadýchané rukavice. Díky vodoodpudivému materiálu, těsnicímu gumovému pásku a extrémně teplé podšívce rukavice už nikdy nebudete mít studené ruce při škrábání.

Se škrabkou na rukavice FlyHigh je ranní sklo hračka. Větší bezpečnost pro vás a vaše bližní!100% suché a teplé ruce – tak pohodlné a teplé jste zaručeně nikdy nepoškrábali led z čelního skla. Díky ergonomicky tvarované a polstrované rukojeti sedí škrabka na sklo pohodlně v každé ruce. Bezpečnost jde předtím – ráno už nikdy nejezděte s malým kukátkem nebo zledovatěnými kotouči.

Ergonomické a polstrované – s poškrábáním flyhigh je snadné škrábání bez námahy a bez námahy možné. MegasilnÁ Škrabka na led – Škrabka na sklo flyhigh prochází každou vrstvou ledu pouhým jedním tahem s velkou a perfektně položenou hranou. V případě nouze rozbijí hrubé zoubky i ten nejsilnější led na vašem skle.
ZnačkaFlyHigh #ad
VýrobceFlyHigh #ad
Číslo díluFH
ModelkaFH

10. L & P Car Design

#ad

L & P Car Design Škrabka na led A054, škrabka na led do auta, škrabka na auto, 3 kusy, originální z Finska, škrabka na auto, špičková kvalita, 90 mm, mosaz, škrabka na led

#ad
L & P Car Design #ad - 3 kusy l&p a054 škrabka na led murska originál made in finsko – ideální zimní příslušenství do auta – škrabka na led mosaz / škrabka na led do auta mosazná čepel z Finska. Rozsah dodávky: 3 kusy škrabky na autoskla zima - náhodná barva - černá modrá, černá červená nebo černá šedá s návodem k použití, podle dostupnosti.

Praktická a efektivní škrabka na čelní sklo auta s 90 mm mosaznou škrabkou na led do auta – mosaz je měkčí než sklo a nemůže tak poškrábat sklo – s touto škrabkou na sníh auto je sklo rychle bez ledu – tvrdá gumová hrana slouží jako odstraňovač jemných zbytků ledu a sněhu. Ledové škrábance mají gumovou stěrku a lišty na odmrazování stěračů – nezbytnost pro zimní příslušenství do auta a tím pádem je ideálním doplňkem pro zimní sadu auta – ušetříte čas s touto mosaznou čepelí na led bez ledu během několika minut – skvělá alternativa k elektrické škrabce ledu.

Pičková kvalita a velký výběr zimních sněhových škrábanců do auta – odmrazovač skel – Ice Scraper for Car Windshield – kvalita Made in Finland, škrabka na led Murska je perfektním vybavením pro vaše zimní autopříslušenství.
ZnačkaL & P Car Design #ad
VýrobceL&P Car Design GmbH #ad
Výška0.79
Délka10.24
Šířka5.91
Číslo díluA054-3Stk
ModelkaA054-3Stk