Top 10 Cordless Steam mop – Parní mopy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vileda

#ad

Pro všechny podlahy, Vileda Parní čistič Steam Plus s PowerPad, ideální pro koberce, odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů, navíc 2 náhradní polštářky z mikrovlákna, ekologické balení

#ad
Vileda #ad - Ean: 4023103229730 Vždy připraven k použití při výměně prostoru: při výměně prostoru lze konektor jednoduše vytáhnout a znovu zasunout, parní čistič je okamžitě připraven k použití, aniž by se podruhé zahříval. We love it clean: z důvodu životního prostředí je výrobek dodáván v trvale udržitelném ekologickém balení.

Síla páry pro hygienicky čisté podlahy: parní čistič vileda steam plus odstraňuje až 99, 9 % bakterií a virů* ze všech podlah a koberců. Rozsah dodávky: steam plus s 2 náhradními polštářky a 1x Powerpad. Včetně 2 náhradních polštářků. Spora místa: aby bylo možné vileda steam plus prostorově úsporně uložit do skříně, lze rukojeť jednoduše sundat a zavěsit na zadní stranu.

Přídavný powerpad odstraňuje i odolné nečistoty. Rychlé nahřátí za 15 sekund: parní čistič se zahřeje za 15 sekund a vytváří horkou páru, pomocí které lze podlahy snadno čistit bez použití chemikálií. Ideální pro rohy a malé prostory: parní čistič je vybaven trojúhelníkovou stírací hlavou, se kterou je čištění v rozích, pod nábytkem a v malých prostorách velmi snadné.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška27.05
Délka5.79
Hmotnost5.1
Šířka10.08
Číslo dílu168932
Modelka4023103229730
Záruka2 roky.

2. BIUBLE

#ad

Leštička na vodu, mop na mop, BIUBLE Elektrický mop na podlahu, 300 ml, dvojitá rotační mop pro stírání a leštění, akumulátor, LED osvětlení, elektrický, bezdrátový s funkcí stříkání

#ad
BIUBLE #ad - 12měsíční bezplatná výměna baterie a zákaznický servis: elektrický mop biuble nabízí 12měsíční bezplatnou výměnu baterie, kontaktujte nás, takže si nemusíte dělat starosti se ztrátou baterie. Vítejte, pokud potřebujete nějakou podporu. Lze jej také otáčet o 180° horizontálně a 90° vertikálně, je perfektní pro extrémně nízké pod pohovkou nebo jiné těžko přístupné prostory.

Nebude rušit spánek dítěte. Tichý pracovní zvuk 50 db a snadná obsluha: elektrický mop udržuje pracovní hluk pod 50 db, takže si nemusíte dělat starosti s obtěžováním své rodiny během čištění jen kdykoliv. Může podporovat až 80 minut otírání za sucha nebo 50minutové stírání za mokra, snadno se čistí až 2600 čtverečních stop. Stroj má design bez stojanu a všechna ovládací tlačítka jsou rychle přístupná, nebude rušit váš prostor.

Zabudovaná 300 ml vodní nádržka a vodní sprej: plovoucí mop můžete do nádržky na vodu nalít 300 ml vody nebo čisticího prostředku. Dlouhě nastavitelná rukojeť a led světlomety: výšku elektrického podlahového mopu lze nastavit od 100 cm do 127 cm, takže každý může pohodlně používat elektrický čistý mop. Odolné skvrny a nečistoty na podlaze domu a kuchyně lze rychleji odstranit. Výkonné led světlomety usnadňují rozpoznání skvrn pod rohy nábytku. Doživotní technická podpora pomůže vyřešit všechny vaše problémy.
ZnačkaBIUBLE #ad
VýrobceBIUBLE #ad
Výška5.39
Délka19.84
Šířka15.94
Číslo díluMHG624
ModelkaB07

3. Di4

#ad

1500 W, Amazon Exklusiv, trysky a potah z mikrovlákna, Di4 Parní čistič Steamclean multifunkční 10 v 1, čistič ruční přístroj a parní mop, ideální pro koberce, pro všechny podlahy, ekologické čištění

#ad
Di4 #ad - Nechte se pomoci s ručním parním čističem Di4. Istěte a ještě dezinfikujte. 10 funkcí, připraveno k použití za pouhých 10 sekund. Ištění vašeho bytu nemusí trvat déle, které jsou v co nejkratším čase připraveny k použití. Neomezená autonomie.

Snadno dezinfikuje i ty nejskrytější rohy a bezpečně se pohybuje po domě. Nemusíte používat žádné čisticí prostředky, udržujte svůj domov svěží a dezinfikujte, vyhněte se používání čisticích prostředků a přispívejte k ochraně životního prostředí. Příslušenství bez páry: síla 10 v 1! ušetřete čas a peníze s jediným čističem, okna, čalouněný nábytek, koupelnu, textilie, se kterým můžete použít podlahy, auto. Odstraní 99, zatímco se staráte o své nejmilejší, 9 % virů a bakterií. Steamclean multi 10 max můžete používat tak dlouho, dosáhnete i na nejtěžší povrchy.

Používejte pouze vodu a vaše parní čističe Di4. Kromě toho můžete s velkou 380ml nádržkou dlouho čistit, jak ho potřebujete, a díky trojúhelníkové základně, která umožňuje snadný přístup ke všem rohům, aniž byste ji museli doplňovat. Optimal speed. To vše v kompaktní, lehčí a multifunkční struktuře. Nový steamclean multi10 max vytváří díky svému přepracovanému designu a výkonu 1500 w optimální množství páry.
ZnačkaDi4 #ad
VýrobceDi4 #ad
Výška19.5
Délka57
Hmotnost5.51
Šířka17
Číslo dílu8422160052378
Modelka82105237
Záruka3 roky záruka výrobce.

4. Vileda

#ad

Ideální pro koberce, Vileda Parní čistič Steam Plus, odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů*, pro všechny podlahy, hygienické čištění podlahy

#ad
Vileda #ad - Ideální pro rohy a malé prostory: parní čistič je vybaven trojúhelníkovou stírací hlavou, se kterou je čištění v rozích, pod nábytkem a v malých prostorách obzvlášť snadné.

Vždy připraven k použití: při výměně prostoru lze konektor jednoduše vytáhnout a znovu zasunout, parní čistič je okamžitě připraven k použití, aniž by se musel podruhé zahřívat. Rychlé nahřátí za 15 sekund: parní čistič se zahřeje za pouhých 15 sekund a vytváří horkou páru, pomocí které lze podlahy snadno čistit bez použití chemikálií. Síla páry pro hygienicky čisté podlahy: vileda steam plus nabízí vynikající čisticí výkon a odstraňuje až 99, 9 % bakterií a virů ze všech podlah a koberců. Snadné uložení: pro úsporu místa uložení vileda Steam Plus do skříně lze rukojeť jednoduše sundat a zavěsit na zadní stranu.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška27.05
Délka10.08
Hmotnost5.1
Šířka5.79
Číslo dílu168918
Modelka4023103229716
Záruka2 roky.

5. Bissell

#ad

Bezdrátový elektrický mop na tvrdé podlahy, BISSELL 2240N Spinwave Cordless, 18 V

#ad
Bissell #ad - 18v lithium-iontová baterie pro bezdrátové čištění až 20 minut. Využijte výhod bezdrátového zařízení, které vám při čištění poskytne veškerou svobodu. Funkce stříkání – podle přání, takže se můžete sami rozhodnout, jak vlhké chcete setřít. Efektivní mop na tvrdé podlahy na baterie pro snadné čištění.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška45
Délka7.87
Hmotnost8.6
Šířka16.14
Číslo dílu2240N
Modelka2240N
Záruka2 roky výrobce.

6. Livington

#ad

Livington Steam Twister bílý – rotující parní čistič vč. příslušenství – parní čistič a ruční parní čistič – odstraňuje až 99,9 % bakterií – elektrický mop na podlahu s nádrží na vodu – akumulátorový

#ad
Livington #ad - Tak lze čistit různé podlahy optimálním množstvím páry. S působivými 140 otáčkami za minutu zajišťuje bezchybné výsledky v nejkratším čase. Pára a rotace: díky geniálnímu systému duopad nabízí steam twister trojnásobný účinek: Čistí, leští a suší vaši podlahu v jediném průchodu.

Rozsah dodávky: 1x livington steam twister, 1x velký plastový kulatý kartáč, 1x nástavec na škrabku, 1x malý kovový kartáč, 1x rohová hubice, 2 x MF podložky, 1x trysková hubice, 1 x odměrka. Ruční parní přístroj: jediným kliknutím proměníte parní čistič na přenosný ruční parní přístroj pro snadné čištění kuchyňských pracovních desek a oken až po koupelnové dlaždice a sprchové stěny.

Ištění bez chemie a úspora peněz: livington steam twister efektivně odstraňuje nečistoty a skvrny ze všech podlah v domácnosti a pomocí horké páry o 120 stupňů odstraňuje 99% virů a bakterií bez chemického čištění. Ušetříte tak čas a peníze. 3stupňová parní automatika: livington steam twister má 3 nastavení páry.
ZnačkaLivington #ad
VýrobceLivington #ad
Výška20.08
Délka9.45
Hmotnost6.61
Šířka7.09
Číslo díluM34868
Modelka12345

7. AlfaBot

#ad

Schrubben und Polieren, Bodenwischer zum Wischen, Elektrischer Mop mit Sprühfunktion und LED, Leichte & Wiederaufladbare, bodenreiniger Spin Mop, AlfaBot WS-24 Kabellos Elektrischer Mopp

#ad
AlfaBot #ad - Leicht und einfach - der kabellose alfabot ws-24 elektrowischmopp ist sehr leicht und bewegt sich von selbst, ohne zu schieben. Kabelloser gebrauch - modulares batteriedesign mit schnellladung. Er ist perfekt für den Zugang zu schwer zugänglichen Stellen. 2.

Einstellbare lÄnge und winkel - die höhe des bodenwischer für hartholzböden kann von 94 cm bis 124 cm eingestellt werden, so dass jeder den elektrischen Wischmopp bequem benutzen kann, ohne sich zu bücken oder Rückenschmerzen zu bekommen. Der kabellose elektrowischmopp ist mit einem wiederaufladbaren lithium-Ionen-Akku mit 2000 mAh und 30 W ausgestattet, der mindestens 40-50 Minuten lang schrubben und nach 4 Stunden Ladezeit problemlos eine Fläche von 185 m² reinigen kann. Nach längerem gebrauch versuchen sie, vor dem aufladen 1 stunde lang still zu stehen.

Es kann um 180° von links nach rechts und um 90° von vorne nach hinten gedreht werden. Kinder und ältere Menschen können es problemlos benutzen. In ein Badezimmer. Das led-licht können dunkle ecken und unter Betten ausleuchten und erleichtern so die Reinigung von Stellen unter Möbeln. WassersprÜhung und led-kopflampe - alfabot kabelloser wischmopp mit modischem Design. 3. Eingebauter 180ml Wassertank für schmutzigen Boden sprinkeln und nasses Reinigen.
ZnačkaAlfaBot #ad
VýrobceAlfaBot #ad
Výška6.3
Délka48.82
Hmotnost2
Šířka12.99
Číslo díluWS24104
ModelkaWS24

8. OGORI

#ad

300 ml nádržka na vodu, OGORI Bezdrátový elektrický mop na podlahu, akumulátorový vibrační mop stírání bez námahy výdrž baterie až 60 min, LED osvětlení, elektrická leštička s funkcí rozstřikování

#ad
OGORI #ad - Udržujte svou kuchyň, výkonně čistý – s bezdrátovým elektrickým mopem můžete celý dům vyčistit bez omezení délky kabelu. Součástí dodávky jsou 4 opakovaně použitelné čisticí tampony z mikrovlákna. Baterie s dlouhou životností vám může pomoci vyčistit celý váš domov déle než 60 minut setřením za sucha a 40 minut mokrým stíráním a udrží hluk pod 50 dB.

Použijte dodanou odměrku k naplnění nádržky na vodu čistou vodou pro mokré stírání nebo přidejte do nádržky voskový olej/čistič podlahy, pokud chcete dřevěnou podlahu vyleštění/růst. Flexibilní hlava horizontální otočení o 180° a otáčení o 90° nahoru a dolů usnadňuje dosažení pod nábytkem a kolem něj. Jednoduše stiskněte tlačítko "rozprašování" na rukojeti elektrického stěrače, abyste roztok rychle a snadno aplikovali.

Knoflík na vodní sprej – kontinuální čištění bez vytíracího kbelíku díky 300ml integrované nádrži na vodu. Dva motory, které automaticky tlačí hlavu mopu dopředu, takže můžete nečistoty z podlahy odstranit pouze jednou rukou bez námahy. Má výkonné motory s dvojitým odstřeďováním, které čistí při 260 ot/min, obývací pokoj a jídelnu čistou. 100~240 v, 50~60 hz. Nabízíme 12měsíční záruku bez starostí. Výšku elektrického mopu lze nastavit od 101 cm do 127 cm, takže si každý pohodlně vytírá podlahu.
ZnačkaOGORI #ad
VýrobceOGORI #ad
Číslo díluB07
ModelkaB07

9. Vileda

#ad

Hygienické čištění podlahy z velkých ploch, Vileda Parní čistič Steam Plus XXL, pro všechny podlahy, odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů*, ideální pro koberce

#ad
Vileda #ad - Připraveno k použití za pouhých 15 sekund: steam plus xxl se zahřeje za 15 sekund. Při výměně prostoru se nemusí znovu zahřívat, když je zástrčka vytažena a znovu zasunuta.

Ideální pro větší plochy: velký parní čistič má desku stěrače o šířce 40 cm a je tak ideálním a efektivním čisticím přístrojem pro větší plochy. Lehká a skladná skladnost: steam plus xxl lze navzdory své velikosti kompaktně uložit. Obsah: 1x parní čistič, 1x kluzák na koberec, obsahuje: 1x příručku, 2x náhradní potah, 1x 250 ml odměrka. Jednoduše sejměte násadu a uložte ji v malé místnosti nebo ve skříni. 3 nastavení páry: parní čistič má 3 praktická nastavení páry – málo páry pro parkety, maximální pára pro dlaždice a funkci koberce pro osvěžení koberců.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška47.83
Délka15.35
Hmotnost4.85
Šířka5.71
Číslo dílu168936
Modelka168936
Záruka2 roky.

10. Shark

#ad

Shark S6003EU Klik n´ Flip Smartronic Deluxe parní mop / parní čistič s 2 oboustrannými polštáři z mikrovlákna Dirt-Grip Dirt-Grip, bordó/ocelově šedá, ruční parní čistič

#ad
Shark #ad - Shark parní mop rozsah dodávky: parní mop shark, plnicí láhev, 2 dirt-Grip Pads, extra dlouhý 7metrový flexibilní kabel, návod k rychlému spuštění a uživatelská příručka. Vysokotlaký čistič podlahy odstraňuje 99, 9 % všech bakterií v domácnosti a je ideální pro alergiky. Vhodné jako parní čistič na dlaždice a zapečetěné tvrdé podlahy. Geniální ubrousky na podlahu z mikrovlákna lze díky funkci Klik n´ Flip používat oboustranně. Koncentrovaná vyhřívaná vodní pára zajišťuje čisté podlahy po celém domě bez šmouh.
ZnačkaShark #ad
VýrobceI4FTT #ad
Výška3.94
Délka46.85
Hmotnost5.95
Šířka4.33
Číslo díluS6003EU
ModelkaS6003EU