Top 10 Cateye Rücklicht – Zadní světla na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fischer

#ad

FISCHER Twin zadní světlo na kolo s 360° podlahovým světlem pro větší viditelnost a ochranu, nabíjecí baterie

#ad
Fischer #ad - Doba nabíjení činí cca 2 hodiny. Dodání osvětlení bez vyobrazeného elektrokola. Schváleno stvzo, s homologací pro přední a zadní světlo KBA.

Nabíjení: nabíjecí kabel je součástí dodávky. Doba svícení: až cca 4 hodiny. Vhodné pro: univerzální držáky pro přední a zadní světlo, s rychlouzávěrem, vždy otočné o 90°. Zadní světlo: 5 vysoce výkonných led dozadu s 360° podlahovým osvětlením pro vyšší viditelnost. Montáž: jednoduchá montáž bez nářadí díky elastickému rychlému upevnění. Akumulátor: nabíjecí li-ion baterie 700 mAh nabíjecí přes micro USB nabíjecí zdířku. Bezpečný: kryt chráněný proti stříkající vodě podle normy IP44. Slouží pouze k dekoraci.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Výška7.28
Délka2.56
Hmotnost0.24
Šířka4.33
Číslo dílu50326
Modelka50326
ZárukaKeine Herstellergarantie

2. SIGMA SPORT

#ad

Blaze | LED světlo na jízdní kolo | zadní světlo se schválením pro provoz na pozemních komunikacích s brzdovým světlem, zadní světlo na baterie, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Rozsah dodávky – zadní světlo na kolo sigma blaze se dodává vč. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Zadní světlo je malé, funguje zcela bez dynama a je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích.

Světlo na kolo váží 22 g vč. Micro usb kabelu a silikonového pásku pro upevnění. Doba hoření – odnímatelná lampa na kolo zajišťuje optimální osvětlení po dobu 7 h pro zvýšení bezpečnosti. Bezpečnost – zadní světlo napájené bateriemi je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a zajišťuje dostatečné množství světla.

Držáku. Technika – dvoustupňový indikátor baterie osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Výkon – světlo na kolo sigma svítí jasně a nabízí jas a viditelnost 500 m. Bezpečnost řidiče v silničním provozu je díky funkci brzdového světla a dennímu režimu navíc zvýšena.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.14
Délka1.73
Hmotnost0.05
Šířka0.96
Číslo dílu4016224151004
Modelka2022080700
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. SIGMA SPORT

#ad

Jedna velikost, Sigma Sport NUGGET II osvětlení jízdního kola, červené

#ad
SIGMA SPORT #ad - Technika – dvoustupňový indikátor akumulátoru/nabíjení, ochrana proti stříkající vodě podle IPX4, montáž bez nářadí díky silikonovému držáku. Doba hoření – 6 h pro zvýšení bezpečnosti, doba nabíjení 2 h. Výkon – led zajišťuje viditelnost 400 m v tomto zadním světle na baterie. Rozsah dodávky – zadní světlo nugget II, hmotnost 24 g vč. Držáku. Bezpečnost – boční viditelnost během jízdy.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.5
Délka4.5
Hmotnost0
Šířka7.88
Číslo dílu15050
Modelka15050
Záruka2 roky

4. Büchel

#ad

BÜCHEL Zadní světlo na jízdní kolo LED schváleno pro provoz na pozemních komunikacích TIVOLI, jednotná, černý, zadní světlo na jízdní kolo pro provoz na dynamo nebo elektrokolo, zadní světlo na kolo

#ad
Büchel #ad - Led zadní světlo nosiče s dynamem. Schváleno Stvzo. Na přední světlo jízdního kola, které je napájeno dynamem. Dynamo zadní světlo – zadní světlo tivoli se připojuje přes kabel s kontaktem přes push a pull konektor pro dvojité kabelové připojení na dynamo náboje nebo na boční dynamo resp. Parkovací světlo s automatickým vypínáním. Reflektor a parkovací světlo – zadní světlo má funkci parkovacího světla a odrazku z pro zvýšení viditelnosti a bezpečnosti. Reflektor z nárazuvzdorného plastu.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška0.98
Délka3.94
Hmotnost0.08
Šířka1.38
Číslo dílu50752
Modelka50752

5. Fischer

#ad

Ochrana proti stříkající vodě podle IP44, Fischer LED osvětlení na jízdní kolo, 50 LED, homologace pro provoz na pozemních komunikacích, zadní světlo, zadní světlo s baterií a funkcí nabíjení přes USB

#ad
Fischer #ad - V plně nabitém stavu může světlo svítit po dobu až 4, 5 hodiny. Schváleno: zadní světlo na kolo bez omezení vhodné pro silniční provoz odpovídá zákonným požadavkům vyhlášky na pozemních komunikacích.

Součástí dodávky je nabíjecí kabel micro USB pro nabíjení. Světelné diody vyzařují extrémně jasně a zajišťují větší viditelnost v silničním provozu. Rychlá montáž: montáž zadního světla na jízdní kolo fischer je obzvlášť jednoduchá. Dlouhá životnost: zadní světlo na jízdní kolo fischer se vyznačuje dlouhou životností. Viditelné: zadní světlo na jízdní kolo fischer má 50 led diod.

Za to odpovídá univerzální držák s rychlouzávěrem, který umožňuje připevnění na sedlo, vzpěry nebo rám bez nářadí. Ochrana proti stříkající vodě: zadní světlo na jízdní kolo od fischer má kryt chráněný proti stříkající vodě podle stupně krytí IPX4, vložky v deštivém počasí tak nejsou žádný problém.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFISCHER #ad
Číslo dílu50089
Modelka50089
Záruka4 roky záruka výrobce

6. SIGMA SPORT

#ad

CURVE | LED Fahrradlicht mit Batterien | StVZO zugelassenes, batteriebetriebenes Rücklicht | Farbe: Schwarz, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Brenndauer - die abnehmbare fahrradlampe ist extrem sparsam und sorgt bis zu 29 h für optimale Beleuchtung um dem Plus an Sicherheit. Leistung - das sigma fahrradlicht leuchtet hell und bietet für 400 m Leuchtkraft und Sichtweite.

Das rücklicht ist klein, funktioniert ganz ohne Dynamo und ist StVZO zugelassen. Lieferumfang - das sigma curve rücklicht wird inkl. Die montage ist dank Silikon-Halterung problemlos ohne Fahrrad Werkzeug möglich. Sicherheit - die batteriebetriebene rücklicht ist StVZO zugelassen und sorgt für ausreichend Licht und verbesserte Sichtbarkeit für abendliche Touren durch die Stadt. Technik - der zweistufige batterieindikator der Fahrradbeleuchtung ist nach IPX 4 Standard spritzwassergeschützt. Batterien 2x aaA und einem Silikonband zur Befestigung geliefert.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Délka4.5
Hmotnost0.18
Číslo dílu15960
Modelka15960
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

7. DANSI

#ad

Büchel zadní světlo na jízdní kolo LED I dobíjecí I s funkcí zobrazení brzdy – schváleno pro provoz na pozemních komunikacích I Ebike, světlo na kolo vzadu

#ad
DANSI #ad - Více než 100 let zkušeností – kniha je váš zkušený partner v oblasti jízdních kol, jako německá firma s více než 100 lety zkušeností vám nabízíme nejlepší řešení pro vaše kolo.

Ukazatel s baterií – už žádná nepříjemná překvapení, při kterých světlo při poloviční jízdě zhasne. Silná & dobíjecí baterie – zadní světlo na kolo lze nabíjet pomocí micro USB kabelu a má silnou výdrž baterie 10 h. Zadní světlo na jízdní kolo je schváleno pro německý silniční provoz v souladu s normou pozemních komunikací pro silniční provoz a je chráněno proti stříkající vodě podle IP44, díky čemuž vám světlo nestojí v dešti.

Montáž bez nářadí – zadní světlo lze pohodlně, jednoduše a rychle připevnit pomocí dodaného držáku na každé kolo. Lampa ukazuje stav baterie a můžete včas nabít. Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a voděodolné.
ZnačkaDANSI #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška1.42
Délka5.83
Hmotnost0.13
Šířka2.28
Číslo dílu51254634
Modelka51254634

8. nean

#ad

Zadní světlo s reflektorem a parkovacím světlem, světlo na jízdní kolo se schválením pro provoz na pozemních komunikacích, nean LED jízdní kolo Dynamo zadní světlo, blatník, venkovní odrazka, zadní

#ad
nean #ad - Světla vč. Připojení přes kabelová oka nebo alternativně na zabudovaném svorkovém knoflíku. Jednoduché a rychlé upevnění: připraveno pro montáž maticí a pojistným kroužkem. Osvětlení jízdního kola nean : testováno na pozemních komunikacích a schváleno pro silniční provoz v Německu.

Lampa na kolo jako reflektor s reflektorem k dostání také s funkcí brzdového světla / brzdovým světlem. Jako dodavatel vysoce kvalitního příslušenství pro jízdní kola s dlouholetými zkušenostmi prodáváme pouze výrobky, o kterých jsme sami přesvědčeni. Hel svícení 220° pro extra bezpečnost. Toto zadní světlo je napájeno dynamem.

Ideální pro zadní část jako světlo na blatníku nebo nosič zavazadel/zadní nosič, pokud je k dispozici odpovídající otvor. Vodoodpudivá konstrukce. Vodoodpudivá konstrukce. Odrazky cateye se schválením. Funkce parkovacího světla pro větší bezpečnost. Moderní světlo na kolo a ideální doplněk osvětlení jízdního kola. Kompatibilní se všemi běžnými 6v dynamomi.
Značkanean #ad
Výrobcenean #ad
Výška2.36
Délka1.57
Hmotnost0.06
Šířka1.38
Číslo dílu88243
Modelka88243

9. SUPER NOVA

#ad

18 gramů, černé, SUPER NOVA Unisex – dospělí E3 Tail Light 2 zadní světlo

#ad
SUPER NOVA #ad - Velikost dxŠxv: 16x61, 5x11, 5mm. Svítidlo: 5 mm LED. Sedlovka pro sedlovku 27, 2 mm nebo 31, 6 mm. Materiál: 6061 hliník. Hmotnost: 18 g.
ZnačkaSUPER NOVA #ad
VýrobceSUPERNOVA #ad
Výška3.23
Délka5.28
Hmotnost0.04
Šířka3.98
Číslo díluN-TK2-S-V12-BLK
Modelka07114234
Zárukakeine

10. Büchel

#ad

Büchel LED světlo na nosič zavazadel na jízdní kolo | zadní světlo na jízdní kolo pro provoz na dynamo nebo elektrokolo | schváleno pro provoz na silnici | světlo na kolo vzadu, 11,69 x 5,02 x 1,79 cm

#ad
Büchel #ad - 3 světelné diody s více než 100000 hodinami světla || parkovací světla s automatickým vypnutím || reflektor z odolného plastu || zkušební značka pro Německo || dynamické LED zadní světlo "Piccadilly" podle StVZO s integrovaným Z-reflektorem, rychlý kontakt stiskem & pull Zástrčka, rozteč šroubů 80 mm.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška0.7
Délka4.6
Šířka1.98
Číslo dílu03110210
Modelka50040