Top 10 Blaupunkt Soundbar Ls2225 Mit Subwoofer – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba černá

#ad
Teufel #ad - Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu.

Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat. Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni. Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, play/pauza, zdroj, stmívatelný displej. Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka.

S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, TIDAL, Youtube, Amazon Music, Apple Music aj.6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška5.24
Délka6.46
Šířka43.31
Číslo dílu56648

2. Teufel

#ad

Teufel CINEBAR 11" sada 2.1 Soundbar Subwoofer Bluetooth Sound Music Film Černá

#ad
Teufel #ad - Tíhlý soundbar 2. 1/4. 1 špičkové třídy pro strhující TV, hraní a přehrávání hudby. Technologie dynamore vyvinutá v berlíně pro virtuální prostorový zvuk a další zvukové režimy noc, jazyk atd. 8 vysoce výkonných reproduktorů s dlouhým zdvihem, nezkreslenou úroveň a nejlepší srozumitelnost řeči, 2cestný systém a bezdrátově řízený subwoofer T 6 pro vysokou, 8 koncových stupňů, soundbar je kompatibilní s Dolby Vision.

Inovativní, prostorově úsporný subwoofer t6 pro hluboké, ležící pod pohovkou nebo stojící, přesné kickbasy, zvukový obraz lze přizpůsobit sestavě. Ovládání pomocí dálkového ovládání a dotykového panelu na přístroji, integrované upevnění na stěnu, křišťálově čistý displej vfd stmívatelný, optický digitální vstup, AUX-In, přizpůsobení zvuku, ušlechtilá přední mřížka z kovu, uložený, ekvalizér.

Lze volit a vypnout. Hdmi 1 in, hdr, 3d a arc podporou a cec pro ovládání dálkovým ovládáním tv, 1 out s 4K Pass-Through, Dolby Vision, jednoduché připojení s jedním kabelem. Pravý prostorový zvuk s volitelně dostupnými rádiovými reproduktory EFFEKT není nutné tahat žádné kabely po místnosti. Bluetooth 5. 0 s aptx pro vysoce kvalitní bezdrátový přenos hudby ze smartphonu, tabletu, PC/notebooku Spotify, YouTube atd.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceTeufel #ad
Výška2.36
Délka3.27
Šířka37.32
Číslo dílu106143000
Modelka106143000

3. ULTIMEA

#ad

Bluetooth 5.3, ULTIMEA 4.1kanálový soundbar pro TV přístroje, TV reproduktor se 3 režimy EQ, série Apollo, ARC/optický/aux, dělitelný soundbar 2 v 1 pro televizory, se subwooferem, nastavitelné basy

#ad
ULTIMEA #ad - Bezproblémová kompatibilita spojení – soundbar má kabelové a bezdrátové možnosti duálního spojení, optických, včetně ARC, AUX a USB přípojek všechny kabely jsou součástí dodávky. Technologie Bluetooth 5. 3 zajišťuje vyšší rychlosti a dosah až 15 metrů. Kromě toho má soundbar apollo s50 přídavný velkoobjemový 7, aby membránová amplituda dosáhla 15 mm a vytváří tak silnější basy.

Kabelový subwoofer s vylepšenými basy – tento 4. 1kanálový soundbar pro televizor má dva integrované vysoké a basové reproduktory, který umožňuje, 2litrový subwoofer, čímž reprodukuje vyvážený zvuk pro sytější basy a jasnější výšky. Všestranný a prostorově úsporný tvar – dělený design soundbaru vám umožňuje jej postavit různými způsoby a co nejlépe přizpůsobit atmosféře vaší místnosti. Personalizovaný zvukový zážitek – zlepšete kvalitu zvuku pomocí 3 režimů ekvalizéru pro hudbu, filmy a hry.

Exkluzivní technologie bassmx od ultimea rozšiřuje nízké frekvence a umožňuje nastavitelné basy pro pulzující basy. Jedním kliknutím zapnete nebo vypnete, kombinovaná regulace hlasitosti. Zjednodušené ovládání – se synchronizací cec můžete ovládat televizor a soundbar současně přes připojení ARC. Plnější a výraznější zvuk – soundbar využívá vylepšený dsp čip pro snížení statického zvuku. Všechny režimy lze jednoduše vybrat stisknutím tlačítka pomocí nastavení ekvalizéru.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka31.93
Šířka3.86
ModelkaU3600
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Bose

#ad

černý, Bose TV reproduktor – kompaktní soundbar s Bluetooth připojením

#ad
Bose #ad - Vylepšené přehrávání dialogů: tento tv reproduktor byl vyvinut speciálně pro jasnou a vylepšenou reprodukci dialogů, hlasů a výslovnosti. Dálkové ovládání: součástí balení kompaktního tv reproduktoru je dálkové ovládání s funkcí dialogového režimu, které zajišťuje lepší kvalitu zvuku a dodává basům větší hloubku.

Soundbar je jen něco málo přes 5 cm vysoký a lze jej tak bez problémů umístit před váš tv přístroj nebo připevnit na stěnu nástěnné držáky se prodávají samostatně. Zařízení můžete propojit pomocí propojovacího kabelu pro Bose Bass modul nebo standardní 3, 5mm diokabel oba jsou k dostání samostatně. Kompaktní soundbar. Nastavení a rozšíření: bose tv reproduktor je kompatibilní s bose bass module 500 a 700 . Iroké, přirozené zvukové spektrum: dva úhlové měniče s plným rozsahem poskytují realističtější zvukový zážitek vyplňující místnost pro lepší zvuk televize z kompaktního soundbaru. Jednoduché nastavení: kompaktní soundbar se spojí s vaším televizorem přes jediné kabelové připojení, buď optickým audio kabelem součástí dodávky nebo HDMI kabelem k dostání samostatně a lze jej již po krátké době uvést do provozu.

Rozměry tv reproduktoru: 5, 6 cm x 59, 4 cm x 10, 2 cm v x š x h. Pičkový zvuk pro váš televizor: bose tv reproduktor je kompaktní soundbar, který se snadno ovládá a zajišťuje jasnou reprodukci hlasu a lepší zvuk televizoru. Televizní reproduktor s bluetooth připojením: Připojte své zařízení k Bluetooth soundbaru a bezdrátově streamujte svou oblíbenou hudbu a podcasty.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.17
Délka26.97
Hmotnost0
Šířka6.54
Číslo dílu838309-2100
Modelka838309-2100
Záruka2 roky výrobce

5. JBL

#ad

JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 – 2.1kanálový soudbar s bezdrátovým subwooferem pro zvukový systém domácího kina – štíhlý a kompaktní design se zvukem JBL Surround Sound – černý

#ad
JBL #ad - Bohaté basy: bezdrátový 6, 5" subwoofer poskytuje hluboký, vzrušující zvuk – tak můžete jednoduše skrýt vše kolem sebe a vychutnat si hudbu. Jbl prostorový zvuk: s výkonem 300 w je celý prostor naplněn zvukem a filmy, sport a hudba se probudí k životu – pro jedinečný zážitek ze sledování.

Rychlé připojení: jednoduše připojte zařízení k televizoru přes HDMI nebo optický kabel, abyste vytvořili rychlé spojení a neztráceli čas. Domácí kino: integrovaný dolby digital nabízí autentický zážitek z kina z pohovky – se soundbarem lze bezdrátově streamovat hudbu přes Bluetooth ze smartphonu nebo tabletu. Rozsah dodávky: 1 x jbl soundbar v černé barvě, 1 x síťový kabel, návod, 1 x držák na stěnu, 1 x dálkové ovládání s bateriemi, 1 x hdmi kabel, 1 x bezdrátový subwoofer, záruční list a bezpečnostní list.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška2.2
Délka3.35
Hmotnost22.05
Šířka37.99
Číslo díluJBLBAR21DBM2BLKEP
ModelkaJBLBAR21DBM2BLKEP
Záruka2 roky výrobce

6. Sonos

#ad

Schwarz, Sonos Ray Essential Soundbar für TV, Musik und Videospiele

#ad
Sonos #ad - Verbessern sie ihre tv-, Musik- und Videospielerlebnisse mit dieser unglaublich kompakten und benutzerfreundlichen Soundbar.

Spielen sie alle ihre inhalte von ihren bevorzugten Wi-Fi-Streaming-Diensten ab, ohne dass Anrufe oder Benachrichtigungen unterbrochen werden. Genieße präzise ausgewogenen Klang für gestochen scharfe Dialoge und beeindruckende Bässe. Steuern sie es einfach mit ihrer TV-Fernbedienung, der Sonos App und auch AirPlay 2 kompatibel. Kompatibel mit airPlay 2, Sonos App und Spotify Connect. Hören sie in mehreren räumen, indem Sie Ihrem System mehr Lautsprecher hinzufügen Sonos.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška2.79
Délka3.74
Hmotnost4.29
Šířka22
Číslo díluRAYG1US1BLK
ModelkaRAYG1US1BLK

7. ULTIMEA

#ad

Poseidon D60, 2 zadní reproduktory, ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, soundbar pro TV přístroje se subwooferem, 3D prostorový zvukový systém, soundbar Bluetooth 5.3 s nastavitelnými basy

#ad
ULTIMEA #ad - Přizpůsobitelný prostorový zvuk: dva prostorové reproduktory mají 6metrový prodlužovací kabel a jsou nastavitelné podle osobního vkusu a uspořádání prostoru. Díky technologii dolby atmos je zvukový zdroj přesně lokalizován a obklopí vás ze všech úhlů.

Nejvyšší kvalita zvuku díky hdmi-earc: s hdmi-earc si užijete vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku pro bezztrátovou kvalitu zvuku. Křišťálově čistý dialog a 3d prostorový zvuk: soundbar má tři hlavní zvukové kanály, dva prostorové reproduktory a subwoofer pro skutečný prostorový zvuk 5. 1. Technologie bassmax od ultimea zajišťuje nízké frekvence a nastavitelné basy pro pulzující zvuk. Zažijte zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru a umožňuje hlubší ponoření do příběhu.

Výsledkem je individuální a intenzivní zvukový zážitek. Poseidon d60 však nepodporuje dekódování DTS. Rozšířené dekódování dolby atmos: poseidon d60 je kompatibilní s blu-ray a streamovacími službami jako Netflix a Prime Video. Zažijte intenzivnější zvukový zážitek: poseidon d60 s dolby atmos nabízí ještě realističtější trojrozměrnou zvukovou krajinu než běžné systémy.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Hmotnost11.68
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D60
Záruka2 roky

8. Bose

#ad

Bose Solo 5 TV hudební systém černý

#ad
Bose #ad - Režim dialogu pro jasné, srozumitelné dialogy v každé scéně. Jednodílný soundbar-system nabízí daleko lepší zvukovou kvalitu než váš televizor. Pouze jedno připojení pro váš televizor. Univerzální dálkové ovládání ovládá televizor, basy, spojení Bluetooth a další funkce. Technologie bluetooth pro bezdrátový přenos hudby přes oblíbené přístroje.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose BV #ad
Výška4.13
Délka23.82
Hmotnost3.53
Šířka7.69
Číslo dílu732522-2110
Modelka732522-2110
Záruka2 roky

9. ULTIMEA

#ad

Domácí kino, špičkový výkon 190, ULTIMEA Dolby Atmos Soundbar pro TV přístroje, 2.1 PC soundbar se subwooferem, BassMAX, 5.3 Bluetooth PC Sound Bars, 3D prostorový zvukový systém pro TV reproduktory

#ad
ULTIMEA #ad - Nova s50 nabízí nejpřesnější reprodukci zvuku, jakou můžete cítit. Překonání omezení velikosti, dosažení zvukové revoluce: jako první 2. 1kanálový soundbar dolby-atoms v tak kompaktní velikosti využívá Ultimea patentované technologie pro akustickou architekturu, aby překonala omezení velikosti a zvýšila výkon zvuku.

Rozšířené dekódování dolby atmos: kompatibilní s blu-ray, pokud je obsah kompatibilní s dolby atmos. Vytvořte si požitek z filmu 4k: zažijte nejvyšší kvalitu zvuku díky hdmi earc a 4k televiznímu připojení a dosahujte snímků Ultra HD v kombinaci s bezkonkurenční kvalitou zvuku a vytvořte tak působivý zážitek z domácího kina. Dolby atmos nabízí vícerozměrný zvukový zážitek, který nabízí virtuální výšku a prostorový prvek a vyplní prostor fantastickým zvukem. Vychutnejte si bezztrátovou kvalitu zvuku pro vynikající zážitek s dodaným HDMI kabelem.

Zvyšte svůj televizor na dolby atmos: vybaven dolby atmos, nejmodernější audio technologií, přináší nova s50 zvuk do nových rozměrů. Exkluzivní technologie bassmx od ultimea obohacuje nízké frekvence a umožňuje nastavitelné basy pro dunivé, streaming Netflix, Prime Video na televizorech a set-top boxech. Přenos zvuku na nejvyšší úrovni: hdmi-earc nabízí vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku a podporuje vícekanálové audio efekty Dolby Atmos s vysokým rozlišením. Podporuje kompletní dekódování/reprodukci, pulzující basy. Upozornění: nepodporuje DTS audio.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost10.32
Šířka6.1
ModelkaU2120
Záruka2

10. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 300 s Bluetooth připojením, černý, 67,5 cm x 10,2 cm x 5,6 cm

#ad
Bose #ad - Alexa je integrovaná: díky integrovanému hlasovému ovládání s amazon alexa a google Assistant lze tento chytrý soundbar pohodlně ovládat hlasovým příkazem. Konektivita: propojte své mobilní zařízení s tímto bezdrátovým soundbarem a streamujte svou oblíbenou hudbu a mnoho dalšího přes Bluetooth, WLAN, Apple AirPlay 2 nebo Spotify Connect.

Hlasové ovládání tv: díky exkluzivní technologii bose voice4video jako doplněk k funkcím Alexa můžete tento chytrý soundbar, svůj TV přístroj a svůj kabelový/satelitní přijímač ovládat pouze jedním hlasovým příkazem. Jedinečné: tento elegantní soundbar v matně černé barvě s decentní, bezešvou krycí mřížkou z kovu propůjčuje televizním pořadům, filmům, hudbě a hrám bezprecedentní silný a realistický zvuk.

Kvalita zvuku: pět měničů full-range perfektně prezentuje televizní pořady, hry a mnoho dalšího díky realistickému špičkovému zvuku, filmy, který vyplní místnost. Duální mikrofonový systém přitom zachycuje váš hlas z každého směru.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška5.04
Délka28.11
Hmotnost4.41
Šířka5
Číslo dílu843299-2100
Modelka843299-2100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky